$
אפליקציות

פייסבוק מוסיפה למסנג'ר פילטרים ואפקטים למצלמה

השדרוג האחרון של אפליקציית המסרים הופך גם אותה דומה יותר לסנאפצ'ט: משתמשים יוכלו להוסיף לתמונות מגוון רחב של פילטרים, סטיקרים וכיתובים

עומר כביר 18:1215.12.16

פייסבוק ממשיכה לצעוד בעקבות סנאפצ'ט, וחושפת היום שדרוג משמעותי למצלמה באפליקציית פייסבוק מסנג'ר, שיאפשר להוסיף לתמונות סטיקרים ואפקטים. היכולות החדשות יהיו זמינות למשתמשים בכל העולם בימים הקרובים.

 

אפליקציית המסרים הזמניים, שנמצאת בימים אלו לקראת הנפקה, זכתה לפופולריות רבה הודות לפילטרים ולסטיקרים הטיפשיים שניתן להלביש בה על תמונות וסרטונים. בספטמבר חשפה אינסטגרם, שבבעלות פייסבוק, יכולות דומה, וכעת מגיעה תורה של אפליקציית המסרים המידיים של הרשת החברתית.

 

דוגמה לתוספות החדשות דוגמה לתוספות החדשות

 

בדומה לסנאפצ'ט, משתמשים יוכלו להלביש פילטרים שמשנים את המראה שלהם. בין אלו שמבליטה החברה: פילטר שהופך את דמות המשתמש לשרטוט נייר, ברוח קליפ האייטיז המיתולוגי של a-ha, או פילטר רודולף, שמלביש למשתמש קרניים ואף אדום בוהק. בנוסף ניתן לצרף לתמונות וסרטונים מגוון סטיקרים או כיתובים שונים.

 

  

 

לדברי החברה, המצלמה החדשה של המסנג'ר כוללת אלפי סטיקרים, מסגרות, מסכות ואפקטים תלת-ממדיים. בנוסף עבדה פייסבוק עם אמנים וסלבס מכל העולם, על מנת שאלו ייצרו תוספות משלהם ליישום החדש. במקביל, משתמשים יכולים להוסיף גם איורים וסטיקרים להודעות טקסט שהם שולחים באפליקציה.

 

"מדי יום נשלחים במסנג'ר יותר מ-2.5 מיליארד אימוג'ים, תמונת, סטיקרים וסרטונים", נכתב בהודעה שהפיצה החברה. "במובנים מסוימים המצלמה מחליפה את המקלדת. מכיוון שיותר אנשים משתמשים במסנג'ר בחיי היומיום שלהם, רצינו להפוך את האפשרות לשלוח תמונות וסרטונים למהירה יותר, פשוטה יותר ומהנה יותר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x