שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ועידת לונדון

ועידת לונדון

טדי שגיא השקיע במיזם לשילוב חרדים בתעשיית ההייטק

ראשי מיזם קמא-טק הציגו את עצמם בסבב פיצ'ינג שנערך בוועידת "כלכליסט" בלונדון - והצליחו לעניין את איש העסקים הישראלי

עומר כביר ומאיר אורבך, לונדון 18:2617.11.16

השקעה ראשונה בוועידת Mind the Tech של "כלכליסט": איש העסקים טדי שגיא החליט להשקיע 100 אלף דולר במיזם קמא-טק, שפועל לשילוב חרדים בתעשיית ההייטק הישראלית.

קמא-טק נוסד ב-2015 על ידי מוישי פרידמן, זיקה אבצוק ותלמה ורדי. במועצה המייעצת שלו חברים בכירים בתעשיית הייטק הישראלים ובראשם יוסי ורדי, גיגי לוי, חמי פרס, דב מורן ואחרים. המיזם מקיים פעילויות שונות במטרה להכניס חרדים לתעשיית ההייטק, ומסייע להם בפיתוח קשרי מעסיקים וקשרי משקיעים, השמה, עריכת סדנאות והדרכות וכן מפעיל אקסלרטור ייחודי במסגרתו סטארט-אפים ותיקים מספקים לסטארט-אפיסטים חרדים חלל עבודה, ליווי וייעוץ שוטף.

 

שגיא קיבל את ההחלטה להשקיע בקמא-טק במסגרת סבב פיצ'ינג ייחודי שנערך במתחם הוועידה, MarketTech בקמדון מרקט, במהלכו עורכים יזמים מצגות בנות 10 דקות למשקיעים פוטנציאליים שונים. קמא-טק היה המיזם הראשון להציג לשגיא, שקיבל את ההחלטה להשקיע בו על המקום.

 

במפגש בו התקבלה ההחלטה על ההשקעה נכחו גם מנכ״ל MarketTech, צ'ארלס באטלר, מנהלי סטוקו מדיה, גיא וייס ואיתי יצחקי, דובר קבוצת שגיא, עו"ד הדן אורנשטיין, ויועציו של שגיא, עו"ד ירון שידלו ועו"ד אלי יצחקי.

 

שגיא. השקעה ראשונה במסגרת ועידת הטכנולוגיה של כלכליסט בלונדון שגיא. השקעה ראשונה במסגרת ועידת הטכנולוגיה של כלכליסט בלונדון צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x