$
ועידת לונדון

ברברה ג'דג': "התאהבתי בסטארט-אפ הישראלי היי בוב בתוך רבע שעה"

יו"ר הרשות הבריטית לאנרגיה אטומית לשעבר מספרת בוועידת "כלכליסט" בלונדון על הסטארט-אפ הישראלי המאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לנהל את משאבי האנוש והפנסיה של עובדיהם דרך ענן

עומר כביר, לונדון 17:3017.11.16

"אני האישה הכי בת מזל בעולם, כי בתור יו"ר של חברה ישראלית יש לי הזדמנות לבקר בישראל" – כך אמרה יו"רית Institue of Directors, ליידי ברברה ג'דג', במהלך Mind The Tech, ועידת לונדון לחדשנות וטכנולוגיה של "כלכליסט", שנערכת במתחם MarketTech בקמדן מרקט.

 

ג'דג', מנשות העסקים הבכירות בבריטניה ומי שכיהנה בעבר כיו"ר הרשות הבריטית לאנרגיה אטומית, משמשת גם כיו"ר Hibob (היי בוב), סטארט אפ ישראלי המבוסס ענן לניהול משאבי אנוש. בוועידה היא סיפרה איך נוצר החיבור בינה לבין הסטארט-אפ המקומי: "הממשלה בבריטניה שינתה את הרגולציה של הפנסיות, וחייבה חברות קטנות לתת לעובדים שלהן להשתתף בחיסכון לפנסיה. הבעיה היא שעסקים קטנים ובינוניים לא אוהבים את זה, הם חושבים שזה כאב ראש מנהלי, הם לא יודעים להציע לעובדים שלהם דרך לטובה לחסוך לפנסיה. הם אחראים למצוא תוכניות פנסיה, והם לא רוצים לעשות את זה.

 

 


 

"בעבר שימשתי כיו"ר ה-Pension Protection Fund, אז הכרתי את הבעיה לעומק. ואז פגשתי את Hibob, טכנולוגיה מדהימה שפותחה בישראל, מערכת לניהול משאבי אנוש ופנסיה בעבור חברות קטנות ובינוניות. התאהבתי ברעיון הזה בתוך 15 דקות מרגע שפגשתי את מייסד החברה, רוני זהבי. יש לו פלטפורמה שפותרת את מה שכל כך מפריע לכל בעלי העסקים הקטנים. המעסיק יכול לראות את כל הדברים שקשורים לכוח אדם – החל מימי חופשה זמינים, ועד לכמה עובדים בחברה יש תינוק או כלב. יש שם את כל המידע זמין למעסיק, הוא לא צריך להפעיל מחלקת כוח אדם של חמישה אנשים.

 

ברברה ג'דג'. "מרגישה כמו האישה הכי בת מזל בעולם" ברברה ג'דג'. "מרגישה כמו האישה הכי בת מזל בעולם" צילום: אוראל כהן

 

"אז בתוך 15 דקות הסכמתי להתמונת ליו"ר החברה, אהבתי את זה שכסף מעמק הסיליקון מממן חברה ישראלית שמפתחת טכנולוגיה לבריטניה. טכנולוגיה כזו עובדת רק בשווקים שאין להם מענה, וזה בדיוק המצב עם עסקים קטנים ובינוניים. היא לא רק פותרת את בעיית הפנסיה, אלא גם נותנת לעסקים מידע רב. אני מרגישה כמו האישה הכי בת מזל בעולם כי אני אוהבת להיות יו"רית, יש לי הזדמנות לבקר לישראל ואני יכולה לעזור להרבה אנשים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x