$
מכשירים ומדריכים

דיווח: שיאומי מכרה 10,000 מכשירים ראשונים של Mi Mix ב-10 שניות

לפי דיווחים של החברה הסינית המכירה הראשונה של המכשיר החדש הסתיימה תוך 10 שניות. המי מיקס עתיד להגיע בשתי גרסאות וייחודו בעיצוב כמעט חסר שוליים לחלוטין

רפאל קאהאן 12:1507.11.16

שיאומי השיקה לפני פחות משבוע את מכשיר המי מיקס שלה, שייחודו בעיצוב חסר שוליים כמעט לחלוטין וכבר מסתמן כהצלחה מסחררת. החברה דיווחה באתר שלה שהמכירה הראשונה של 10,000 הסתיימה בתוך כ-10 שניות מרגע הפתיחה. הגרסה האינטרנטית של טירוף הבלאק פראיידיי בארה"ב.  

 

הדיווח, שעשוי להיות לא מדוייק מכיוון שאין בדיקה חיצונית של כמות המכשירים שנמכרו, מעיד על העניין הרב שהצליח לעורר המכשיר החדש של שיאומי. המכשירים נמכרו בשתי גרסאות: בסיסית עם 4 גיגה בייט זיכרון משתמש ו-64 גיגה בייט מרחב אחסון שנמכר ב-3,500 יואן (כ-2,000 שקל); וגרסה מיוחדת עם 6 גיגה בייט זיכרון משתמש ו-256 מרחב אחסון שנמכרה ב-3,999 יואן (כ-2,250 שקל). המכשיר מציע ערכת שבבים סנאפדרגון 821 ומצלמת 16 מגה פיקסלים עם חיישן של סוני. 

 

מי מיקס. כמעט כולו מסך מי מיקס. כמעט כולו מסך צילום: xiaomi

 

למכשיר החדש מסך המכסה 91.3% משטח הפנים שלו. הוא זמין בשלב זה לרכישה רק בסין ורק דרך מכירות מיוחדות שמתבצעות באתר של שיאומי. זו שבה נמכרו המכשירים הראשונים התבצעה ב-4 בנובמבר והבאה צפויה להתרחש מחר. המכירה המוצלחת של המי מיקס שברה את השיא הקודם שנקבע על ידי המי נוט 2 ממנו נמכרו כ-10,000 מכשירים ב-50 שניות. 

 

עבור מי שמעוניין לרכוש את המכשיר, יש להזכיר שהקנייה של הגרסה הסינית שלו תדרוש התקנה של מערכת הפעלה מותאמת למערב. פעולה שתוצאותיה הן הסרת אחריות מוחלטת מצד היצרנית. בישראל החברה מיוצגת כיום דרך המילטון, אולם הדגמים החדשים ביותר אינם זמינים עדיין בארץ. אם אתם מעוניינים במכשיר של שיאומי ואתם מוכנים לקנות באתר בינלאומי או סיני, שימו לב שאתם מזמינים את הגרסה הבינלאומית של הרום הביתי של שיאומי MIUI 8. 

 

שימו לב שהמחירים לא כוללים מכס ומע"מ שמעלים את מחיר המכשיר בכ-35%. כמו כן, שיאומי לא פרסמה את רשימת התדרים המלאה בהם תומך המי מיקס כך שלא ידוע האם הוא יתמוך בתדרי המפעילות הישראליות.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x