$
ועידת המובייל 2017

Mobile 2017

"מג'יק ליפ תקים מרכז חדש בחיפה, בנוסף לקיים בהרצליה"

טמיר ברלינר, מנכ"ל מג'יק ליפ ישראל, שמייצרת משקפי מציאות משולבת מתקדמות: "המרכז הישראלי גדל בקצב מטורף; כדי להגיע למוצר שגאים בו צריך לעבוד קשה"

אסנת ניר 13:4831.10.16

"המרכז הישראלי של מג'יק ליפ גדל בקצב מטורף וכדי להגיע למוצר שגאים בו ולהביא אותו לעולם צריך לעבוד קשה" כך, אמר טמיר ברלינר, מנהל מג'יק ליפ ישראל בשיחה עם עומר כביר, כתב טכנולוגיה, בוועידת ה-Mobile השנתית של כלכליסט בתל אביב. מג'יק ליפ היא חברה שמייצרת משקפיים מציאות משולבת מתקדמות. ברלינר הכריז על כוונת החברה להקים מרכז בחיפה, בנוסף לקיים בהרצליה.

 


 

מה המהפכה שמביאה מג'יק ליפ לשוק?

"לא הייתי קם מהספה אם לא הייתי מאמין שמביאים מהפכה. כל מהפכה קירבה את האדם לצבור ידע בצורה נגישה יותר. המחשב הראשון נתן לאנשים שהם לא טכנולוגיים גישה למידע כמו ספר והסלולר הביא מסה של מידע. אנחנו עומדים בפני מהפכה נוספת במתן המידע, כשהפיקסלים יציגו למשתמש את העולם כפי שהוא שולט בו".

 

מה מתוכנן למרכז הישראלי?

"כבר שנה יש לנו מרכז engineering שרץ ומג'יק ליפ העולמית רואה במרכז הישראלי כפרטנר אסטרטגי. אני גאה להודיע על הקמת מרכז נוסף למרכז הקיים בהרצליה, בחיפה, לעובדים המצוינים בצפון.

 

"אני לא חושב שיש משהו שמתקרב לחוויה שהמציאה מג'יק ליפ. סקייפ למשל לא יכול אף פעם להתקרב לשיחה שמאפשרות המשקפיים שנותנות הרגשה לאדם שנמצא בקצה השני של העולם כאילו הוא נמצא פה איתך, דבר שמתאפשר באמצעות המשחק בפיקסלים.

 

 

"אם נסתכל על העתיד כשניכנס לוועידת כלכליסט נראה וידאוים, המידע הדיגיטלי יהיה במקום באמצעות אתר כלכליסט שיהיה נוכח פיסית במקום. לצורך כך יהיה צורך במידע רחב הרבה יותר, אך המידע יהיה קשור גיאוגרפית למקום, כפי שמתאפשר היום בקנה מידה קטן יותר במובייל. אנחנו מתקרבים לנקודה בה הטכנולוגיה תומכת את התשתית. עולם המיקס ריאליטי ישנה לדעתי את עולם הדאטה והטכנולוגיה והשאלה היא מי הראשונים שיקפצו על ההזדמנות.  

טמיר ברלינר טמיר ברלינר צילום: צביקה טישלר

  

"אם לא היינו צריכים לנסוע לכאן כדי לעשות את הפגישה הזו היה יורד העומס על תשתיות התחבורה, וזו רק אחת האינדיקציות שיכולה להיות לטכנולוגיה, כמו הורדת מחלות וכו'. אך זאת רק אם לא פוגעים במרכיב הקשר האנושי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x