$
חדשות טכנולוגיה

משחק יקר: ביקור בפסטיבל הגיימינג הגדול בישראל

GameIn שנערך בחול המועד סוכות כלל נציגים של רוב חברות ציוד המשחקים שפועלות בארץ, השקה של מוצרים וחומרות ועמדות התנסות במשחקים חדשים

הראל עילם 08:1022.10.16
למעלה מ-10,000 ילדים, צעירים ומבוגרים התכנסו מוקדם יותר השבוע בתל אביב לחגוג את התחביב המועדף עליהם: גיימינג. עם ההצלחה והפריחה של תעשיית המשחקים בארץ, ההתחזקות של תחום הספורט הדיגיטלי והפיכת הגיימינג לנישה מהותית בתעשיית המחשבים, הגיע הזמן שגם שישראל תתחיל ליהנות מאירועי גיימינג בקנה מידה גדול יותר. ראינו זאת מוקדם יותר השנה עם אירוע ליגת ה-LoL המקומית, וכעת ביקרנו ב-GameIn – פסטיבל המשחקים הגדול ביותר בארץ.

 

 


 

יוזם הפסטיבל הוא רון קלדס, מנהל חטיבת ה-XBOX במיקרוסופט ישראל, ורשמו בו נוכחות רוב חברות ציוד המשחקים שפועלות בארץ – לנובו, ווסטרן דיגיטל, לוגי'טק, אסוס, MSI, HP ועוד. האורחים יכלו ליהנות מעמדות משחק של משחקים חדשים ועתידיים, כגון Battlefield 1 וכן לדגום את החומרה החדשה ביותר שהגיעה לארץ.

 

מיקרוסופט ניצלה את האירוע כדי להודיע על ההשקה המקומית של XBOX one S, הדגם החדש והמשודרג של הקונסולה המצליחה שלה, לוג'יטק השיקה בארץ את קו מוצרי Prodigy (שכולל אוזניות, מקלדת ועכבר) ואילו HP ישראל חשפה קו של ציוד גיימרים יוקרתי שעד כה לא הגיע לארץ, כולל המארז Omen X שבו שני כרטיסי Nvidia GTX 1080, במחירים של 19 אלף שקל ומעלה, והנוטבוק Omen 17, שמגיע עם מסך 17.6 אינץ' וכרטיס מסך GTX 1070, במחיר של 5,500 שקלים ומעלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x