$
מכשירים

אפל תחשוף מחשבי מק ומקבוק חדשים ב-27 באוקטובר

מרבית דגמי המחשבים האישיים של אפל לא זכו לשדרוג כבר שנה וחצי או יותר. הדגמים החדשים צפויים להיות דקים יותר ולכלול מסך נגיעה ומעבדים גרפיים חזקים יותר שיתאימו גם לשימוש מקצועי ולגיימרים

עומר כביר 13:2019.10.16
היכונו לביאת המק: אפל צפויה לחשוף מחשבי מק ומקבוק חדשים באירוע שתערוך ביום חמישי הבא, 27 באוקטובר – כך לפי דיווח של אתר recode. המחשבים עצמם יגיעו לחנויות בארה"ב בזמן לעונת הקניות שלפני חג המולד.

 

מרבית דגמי המחשבים האישיים של אפל לא זכו לשדרוג מזה שנה וחצי או יותר, וחלקם לא זכו לשדרוג משמעותי, כזה שכולל יותר ממעבד חדש ושיפורים בביצועי הסוללה, כבר כמה שנים. הליין הפופולרי ביותר, מקבוק אייר, עודכן לאחרונה במרץ 2015, ודגמי המקבוק פרו עם תצוגת רטינה עודכנו במרץ ובמאי 2015 (אפל גם מוכרת מקבוק פרו עם תצוגה רגילה שעודכנו לאחרונה ביוני 2012). בגזרת המחשבים הנייחים, האיימק עודכן לאחרונה לפני שנה בדיוק, המק מיני לפני שנתיים והמק פרו לא עודכן מאז דצמבר 2013. למעשה, המחשב העדכני היחיד שאפל משווקת היום הוא המקבוק 12 אינץ', שעודכן באפריל השנה.

 

מקבוק. לא עודכן כמעט שנתיים מקבוק. לא עודכן כמעט שנתיים צילום: עומר כביר

 

תחת זאת, בחרה החברה להתמקד בעדכון מכשירי המובייל השונים שלה ולהציג תכונות חדשות למחשבי המק באמצעות עדכונים של מערכת ההפעלה. כעת, צפויים לפחות חלק ממחשבי החברה לזכות לעדכון משמעותי. בלומברג דיווחה בעבר שדגמי המקבוק פרו החדשים יהיו דקים יותר, יכללו מסך נגיעה ומעבדים גרפיים חזקים יותר שיתאימו גם לשימוש מקצועי ולגיימרים.

 

אפל סירבה להגיב לדיווח.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x