$
חדשות טכנולוגיה

לאחר התלקחות הטלפונים החלופיים: סמסונג השהתה את ייצור הנוט 7

על פי דיווחים בדרום קוריאה, ההחלטה התקבלה בעצה אחת עם הרשויות בסין ובארה"ב, בעקבות התלקחויות במכשירים שהוענקו ללקוחות במסגרת הריקול הענק. שלוש ספקיות סלולר אמריקאיות עצרו את שיווק המכשירים

מיקי גרינפלד 07:4910.10.16

סמסונג השהתה את את ייצור הגלקסי נוט 7, בעקבות ידיעות נוספות נוספים על התלקחות מכשירים חלופיים שסופקו ללקוחות. כך מדווחים היום (ב') בתקשורת בדרום קוריאה. 

על פי דיווח של סוכנות ידיעות בדרום קוריאה, ההחלטה על הפסקה זמנית של הייצור התקבלה לאחר התייעצות עם הרשויות בסין ובארה"ב - ולאחר ששלוש ספקיות סלולר אמריקאיות החליטו לעצור את החלפת המכשירים. ההחלפה נעשית במסגרת הריקול הענק של מכשירי הנוט 7 בשל מקרים של התחממות יתר של המכשירים שגרמה להתלקחותם.

 


 

חברת AT&T האמריקאית - אחת המשווקות הגדולות ביותר של סמסונג במדינה - הודיעה אתמול כי תפסיק את אספקת המכשירים החלופיים ללקוחות בעקבות הדיווחים על התלקחויות של מכשירים חלופיים כאמור. "אנו לא מבצעים החלפות נוספות לנוט 7 חדשים, עד לחקירת המקרים המדווחים של ההתקלחויות", נאמר בהצהרת החברה. הודעה דומה יצאה אתמול מ-T-Mobile והבוקר מחברת ורייזון.

 

 

סמסונג נוט 7 סמסונג נוט 7 צילום: עומר כביר

  

 

מניית סמסונג מגיבה בירידה של 3.5% בבורסה בדרום קוריאה. "חשבנו שמשבר הנוט 7 מתקרב לסיום, אך זה שוב הופך לבעיה", אמר הבוקר סי'.ג'יי האו (CJ Heo), מנהל השקעות ב-Alpha Asset Management.

 

בתחילת החודש הודיעה סמסונג על עצירת המכירות של מכשירי הנוט 7 והענקת מכשיר חלופי לרוכשים, במהלך ריקול בהיקף חסר תקדים. ענף הסלולר אמנם חזה בכמה ריקולים בשנים האחרונות, אבל אף חברה בסדר הגודל של סמסונג לא עצרה מכירות וביצעה ריקול למוצר דגל, ועוד בשל בעיה שעלולה לסכן את המשתמשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x