$
חדשות טכנולוגיה

רוצים להשתתף באירוע? פייסבוק משיקה אפליקציה ייעודית בנושא

מדובר בשדרוג של פונקציית האירועים ברשת החברתית תחת האפליקציה החדשה Events from Facebook

עומר כביר 13:0008.10.16
פייסבוק משדרגת את פונקציית האירועים ברשת החברתית, ומשיקה אפליקציית סמארטפון ייעודית ליצירתם וניהולם, תחת השם הלא מתוחכם Events from Facebook. 

 האפליקציה, שזמינה כעת ל-iOS בארה"ב ותושק בקרוב גם בגרסת אנדרואיד, מאפשרת למשתמשים לאתר אירועים שנערכים בקרבתם על גבי מפה אינטראקטיבית, לחפש אירועים לפי משתנים כמו תאריך, מיקום ותחומי עניין, לראות אירועים שחבריהם נרשמו אליהם, לעקוב ולקבל עידכונים מאירועים שאליהם כבר נרשמו ועוד. כל האירועים מרוכזים בלוח שנה, אליו ניתן להוסיף פגישות ואירועים מלוח השנה של הסמארטפון.

 

הפונקציה החדשה של פייסבוק הפונקציה החדשה של פייסבוק

 

  

 

אזהרת פרטיות: כל הפעולות שתבצעו באפליקציה יהיו זמינות ויופיעו בפייסבוק, כך שגם חברים שלא הורידו והתקינו אותו יוכלו לראות באיזה אירועים את מתכוונים להשתתף ולקבל עדכונים על אירועים ששיתפתם אתם. 

 

"מדי יום, יותר מ-100 מיליון איש משתמשים באירועים של פייסבוק על מנת למצוא דברים לעשות עם חבריהם – מפסטיבלים ומרוצי 5 ק"מ ועד ירידים שכונתיים וחיי לילה", אמר מנהל המוצר בפייסבוק, אדיטיה קולוואל, בהודעה לעיתונות שפרסמה החברה, "האפליקציה החדשה עוצבה בעבור חובבי אירועים שרוצים להתעדכן במה שקורה בסביבתם ולמצוא דברים לעשות עם חבריהם. בין אם אתם מחפשים אירוע להשתתף בו בסוף השבוע הקרוב או רק רוצים לדעת מה קורה באזורכם, Events תעזור לכם להגיע לשם".

 

 

מארק צוקרברג מארק צוקרברג צילום: פייסבוק

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x