$
אפליקציות

שלושת העימותים הצפויים בין קלינטון לטראמפ ישודרו בטוויטר

טוויטר חתמה על הסכם עם סוכנות הידיעות בלומברג במסגרתו ישודרו דרך האפליציה העימותים הטלוויזיוניים ושתי החברות יתחלקו בהכנסות מפרסומות. בחברה מקווים שהגדלת השידורים החיים דרך השירות ימשכו משתמשים חדשים

הגר רבט 18:4721.09.16

טוויטר חתמה היום (ד') על הסכם עם סוכנות הידיעות בלומברג במסגרתו תשדר בשידור חי את שלושת העימותים בין המועמדים לנשיאות בארצות הברית ואת העימות הבודד בין המועמדים לתפקיד סגן הנשיא. בלומברג וטוויטר יתחלקו ברווחים מהפרסומות בזמן השידור.

 

לאחר שהשידור החי הראשון של משחק פוטבול מליגת ה-NFL נצפה על ידי כ-2 מיליון איש באפליקציה, בחברה מבקשים להרחיב את היקף השידורים החיים. טוויטר כבר העבירה בשידור חי את הוועידה הדמוקטית והוועידה הרפובליקנית במסגרת הסכם עם רשת CBS מוקדם יותר השנה, ויש לה גם הסכם נוסף עם בלומברג במסגרתו היא משדרת שלוש תוכניות ראיונות יומיות של החברה.

 

ג'ק דורסי. לחץ מהמשקיעים להגדיל את מספר המשתמשים ג'ק דורסי. לחץ מהמשקיעים להגדיל את מספר המשתמשים צילום: בלומברג

 

טוויטר מגדילה את פעילותה בתחום השידורים החיים לאחרונה ואף השיקה אפליקציות לשלושה שירותי טלוויזיה מקוונת: אפל TV, אמזון פייר TV ו-Xbox One. בחברה מקווים ששינוי הכיוון יאפשר לה להראות צמיחה במספר המשתמשים, שנותר קבוע כבר תקופה ארוכה ומלחיץ את המשקיעים.

 

אולם העימותים הנשיאותיים, שלא כמו משחקי ה-NFL, יהיו זמינים בחינם במספר ערוצים מקוונים, ביניהם גם באתר של בלומברג עצמה ובפייסבוק, וטוויטר לא דורשת הרשמה לשירות כדי לצפות בהם. מה גם שמשתמשים התלוננו לאחר השידור שהחיבור דרך טוויטר היה איטי והשידור הועבר באיחור של דקה.

 

העימות הראשון בין קלינטון לטראמפ ייתרחש ביום שני, 26 בספטמבר, השני ב-9 באוקטובר והשלישי ב-19 באוקטובר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x