$
אפליקציות

גוגל תיצור סרטונים מרגשים מהתמונות שלכם

תכונה חדשה שנוספה לאפליקציית "גוגל תמונות" תאפשר למשתמשים ליצור סרטוני וידיאו לפי רשימת נושאים מוגדרים מראש. השירות מבוסס על פיתוחים של גוגל בתחומי הלמידה העמוקה והראייה הממוחשבת

נמרוד צוק 18:2420.09.16
גוגל מרחיבה את פיצ'ר המצגות האוטומטיות שמוצעות למשתמשי אפליקציית "גוגל תמונות" עם אפשרות בשם "סרטוני קונספט": מצגות אוטומטיות סביב נושא מסוים כמו התבגרות של ילדים, שיקבצו תמונות וסרטונים רלבנטיים לסרטון באורך 20 שניות עד שתי דקות.

 

עד כה הציעה האפליקציה (כאשר נכנסים ללשונית "סייען אישי") ליצור עבור המשתמש קולז'אים, סרטונים ואנימציות גיף כאשר היא זיהתה אירוע סביבו צולמו תמונות רבות, למשל כאשר המשתמש חזר מטיול. מעתה היא תוכל לזהות תמונות שונות בצילומים לאורך זמן ולהציע יצירה אוטומטית של סרטונים רלבנטיים.

 

 צילום: גוגל

 

התמה הראשונה ששוחררה נקראת "הם גדלים מהר" - הורה טרי שהחל לצלם תמונות רבות של הילד או הילדה שלו ועושה שימוש באופציית השמירה האוטומטית לשירות שקיימת באנדרואיד או מעלה אותן אליו ידנית, יקבל לאחר זמן מה הצעה ליצירת סרטון שמתעדת את הילד בסדר כרונולוגי באמצעות התמונות והסרטונים שצילם, אותם האפליקציה תזהה אוטומטית מתוך כלל התמונות.

 

מלבד זיהוי התמונות הרלבנטיות, הפיצ'ר יודע להתעלם מתמונות באיכות ירודה, כאלו שצולמו מטושטשות או שבהן המצולם עוצם עיניים בטעות. לדברי החברה היכולות הללו מתבססות על פריצות הדרך האחרונות שלה בתחומי הלמידה העמוקה והראייה הממוחשבת.

 

בהמשך השבוע תשחרר החברה תמה שנייה בשם "קיץ של חיוכים" שתאתר את הצילומים השמחים ביותר מהקיץ האחרון ותיצור מהם מונטאז'. תמה שלישית שתתווסף בהמשך תיצור סרטונים סביב אירועים חגיגיים כמו חתונות או ימי הולדת.

 

בכך הולכת גוגל בעקבות פייסבוק, שמרבה להציע בשנה האחרונה סוגים שונים של סרטונים אוטומטיים הנוצרים מתמונות ופוסטים של המשתמשים, כגון סרטון שמסכם תקופת חברות בין שני משתמשים או סרטוני "השנה שלך בפייסבוק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x