$
אפליקציות

כולם רוצים להיות סנאפצ'ט: גם בווטסאפ ניתן להוסיף שרטוטים וסטיקרים לתמונות

משתמשי אנדרואיד יכולים להרשם לגרסת בטא של האפליקציה שכוללת יכולות זהות לאלה של סנאפצ'ט, כגון הוספת שרבוטים לתמונות ואפקט דמוי פלאש לסלפי

שירות כלכליסט 21:5512.09.16

גרסת הבטא האחרונה של ווטסאפ למכשירי אנדרואיד מכילה גם פיצ'ר תואם סנאפצ'ט שמאפשר למשתמשים לשרטט על תמונות ומוסיף אפקט דמוי פלאש כאשר מצלמים תמונות סלפי. ווטסאפ לא מסרה מתי יגיעו היכולות הללו גם לגרסה הרגילה של האפליקציה ולמשתמשי iOS.  

 

בגרסת הבטא, צילום דרך האפליקציה יקפיץ כעת ערכת כלי עריכה שכוללת אייקון של עפרון להוספת שרבוטים על גבי התמונה, בחירה בין כמה צבעים ואפשרות להוספת סטיקרים. בדיוק כמו בסנאפצ'ט.

 

 

ווטסאפ היא לא החברה היחידה שמנסה לקרוץ לקהל המשתמשים של סנאפצ'ט. באוגוסט האחרון השיקה אינסטגרם, שנמצאת גם היא בבעלות פייסבוק, כלי זהה בשם ובפונקציונליות ל- Stories של סנאפצ'ט. "סיפורים", בשתי גרסאותיו, מאפשר לאגד תמונות וסרטונים למעין מצגת שמופיעה בפיד של עוקבי המשתמש ונמחקת מעצמה אחרי 24 שעות, וניתן לשלב בו שרבוטים וסטיקרים.

 

חברות הטכנולוגיה הוותיקות מעוניינות לפנות לקהל הצעיר שמשתמש בסנאפצ'ט ושהתרגל לכלים ויכולות מסוימות. גם מערכת ההפעלה iOS 10 של אפל שתושק ב-13 בספטמבר (מחר, ג') תאפשר למשתמשים לצרף סטיקרים לתמונות ולהציג אפקטים על המסך.

 

כדי לזכות בגישה לכלים החדשים יש לגשת לעמוד האפליקציה בגוגל פליי דרך המובייל וללחוץ על Become a Tester. לאחר מכן יש להוריד את הגרסה האחרונה של האפליקציה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x