$
תקשורת

החבילה שפלאפון תעניק לעובדי המדינה: הכל כלול ב-30 שקל

מפרטי המכרז שפרסם היום משרד האוצר עולה כי פלאפון חתכה משמעותית את מחיר החבילה, אותה היא מציעה לציבור ב-93 שקל. בנוסף, הגדילה את חבילת הגלישה ל-15 ג'יגה

אלירן מלכי 17:2206.09.16

משרד האוצר פרסם היום (ג') את פרטי מכרז הסלולר ל-100 אלף עובדי המדינה, בו זכתה פלאפון לפני כחודשיים. מהנתונים עולה כי פלאפון חתכה משמעותית את מחיר חבילת "הכל כלול", אותה היא מציעה לציבור ב-93 שקל, ותמחרה אותה ב-35-29 שקל. ניכר כי פלאפון הייתה נחושה לזכות במכרז, על אף הפגיעה הדרמטית ברווחים מהחבילות.

 

בנוסף למחיר הנמוך, פלאפון שיפרה גם את ההיצע לעומת המכרז הקודם והגדילה את חבילות הגלישה מ-6 ל-15 ג'יגה, ובנוסף הגדילה את "הקו האדום" של כל חבילת סלולר 'ללא הגבלה' ממקסימום 5,000 שיחות ומסרונים ל-7,500. בנוסף למכרז הסלולר, פלאפון גם תספק חלק ממכשירי הסלולר לעובדי המדינה לצד פרטנר, באג וסקיילקס (יבואני סמסונג).

 

מרכז שירות של פלאפון (ארכיון) מרכז שירות של פלאפון (ארכיון)

 

בפלאפון לא הסכימו לחשוף עד כה את המחירים ורק דיברו על ההכנסות העתידיות למשך תקופת חמשת שנות המכרז, שעל פי פלאפון נעמדים בכ-400 מיליון שקל. גורמים בחברה מסרו כי פלאפון צפויה להרוויח לא ממכירת החבילות אלא על כל מה שאינו כלול בהן- שירותים נוספים שעובדי המדינה רוכשים כגון אביזרים, חבילות אקסטרה ועוד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x