$
חדשות טכנולוגיה

סמסונג בהודעה דרמטית: עוצרת מכירת הגלקסי נוט 7 - עקב בעיות בסוללה

לאחר שמשתמשים טענו כי הסמארטפון החדש התלקח בזמן הטעינה, הודיעה החברה כי היא עוצרת את שיווק המכשיר, וכי אלה שכבר רכשו אותו יקבלו מכשיר חלופי

שירות כלכליסט 11:2702.09.16

סמסונג הודיעה היום כי תעצור את מכירת מכשירי גלקסי נוט 7 החדשים, ותעניק מכשיר חלופי לרוכשים - עקב בעיות שנמצאו בסוללה. החברה הודיעה כי ייקח שבועיים-שלושה להכין מכשירים חלופיים ללקוחות שרכשו את הנוט 7. עדיין לא ברור מתי יתחדשו מכירות סמארטפון הדגל של סמסונג.

 

 

 

במקביל, השקת הנוט 7 בישראל, שתוכננה ליום שלישי הקרוב, נדחתה.

 

מוקדם יותר היום פרסמה סוכנות רויטרס כי סמסונג שוקלת לבצע ריקול של מכשירי הגלקסי נוט 7, לנוכח דיווחים על התלקחות מכשירים בזמן ההטענה.

 

אנליסטים אמנם מעריכים כי הנושא ייפתר במהירות, אך הוא בכל זאת עלול לפגוע במעמדה של סמסונג בשוק הטלפונים הניידים, זאת בעוד שיריבתה הגדולה אפל מתכוננת להשקה בשבוע הבא של מכשיר האייפון החדש. "עליהם לפתור את זה כשהבעיה עוד קטנה. הדבר האחרון שהם זקוקים לו הוא בדיחות ויראליות שיקשרו בין סמסונג לסוללה מתפוצצת או פציעות", מסביר האנליסט בריאן מא מחברת IDC.

 

נוט 7 נוט 7 צילום: עומר כביר

 

מוקדם יותר השבוע הודיעה סמסונג כי עצרה את המשלוחים של המכשיר החדש לשלושה ספקים בדרום קוריאה, וכי משלוחים מתעכבים בשל ביצוע בדיקות איכות נוספות. החברה לא פירטה על הבעיות במכשיר, שהושק בחלק מהשווקים לפני שבועיים בלבד. מניות החברה נפלו ביום חמישי והיא איבדה 7 מיליארד דולר משווי השוק שלה בעקבות הדיווחים על עיכובי המשלוחים. 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x