שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

נחשף בכלכליסט

אמדוקס רוכשת את פונטיס הישראלית בכ-100 מיליון דולר

המוצר המרכזי של פונטיס הוא פלטפורמת שיווק לספקי שירותי תקשורת, כמו וודפון, טי־מובייל, O2 ואף HOT הישראלית. החברה, שממוקמת ברעננה, מעסיקה 120 עובדים בישראל ועוד כ־80 נוספים בצרפת, סינגפור, צ'ילה וטורקיה

מאיר אורבך 21:4529.08.16

חברת אמדוקס רוכשת את חברת פונטיס הישראלית. כבר בינואר 2015 דיווח "כלכליסט" על כוונת החברה לרכוש את פונטיס מגעים שלא הבישלו באותה עת לרכישה. על פי הערכות, שווי הרכישה הוא בין 90 ל-100 מיליון דולר. מחברת אמדוקס נמסר שהחברה אינה מגיבה לשמועות.

 

המוצר המרכזי של החברה הוא פלטפורמת שיווק לספקי שירותי תקשורת, שלפי אתר החברה משמש חברות כמו וודפון, טי־מובייל, O2 ואף HOT הישראלית. הפלטפורמה מאפשרת לחברות התקשורת לשלוח ללקוחות הקצה שלהן בזמן אמת הצעות שיווק המבוססות התנהגות אישית.

 

משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים ברעננה, והיא מעסיקה 120 עובדים בישראל ועוד כ־80 נוספים בצרפת, סינגפור, צ'ילה וטורקיה. מוצריה מגיעים לכ־300 מיליון לקוחות קצה. פונטיס נוסדה בידי מיכאל קרביס, המשמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות שלה, ובידי עופר שיינקין ואופיר רמז, שאינם פעילים בה כיום. מנכ"לה הוא אודי זיו, בעבר בכיר בנייס ובסאפ.

 

פונטיס, נוסדה ב־2003 בעת שתעשיית ההייטק הישראלית התאוששה ממשבר הדוט־קום והחלה לחוש ביטחון להקים חברות חדשות. בחברה הושקעו עד כה 45 מיליון דולר בידי קרנות ההשקעות של אמדוקס, קוואלקום, סקויה ישראל, אקסל פרטנרס, NVP ואוורגרין. 

אלי גלמן, מנכ'ל אמדוקס אלי גלמן, מנכ'ל אמדוקס צילום: נתן דביר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x