$
חדשות טכנולוגיה

מיקרוסופט משיקה ליסינג למכשירי סרפס ומנוי לווינדוס 10

מודל התמחור של מוצרי הענן זולג לאיטו גם למוצרים נוספים של מיקרוסופט כגון מוצרי החומרה ומערכות ההפעלה שלה. בנוסף היא גייסה כלקוחה את פייסבוק שוויתרה בדרך על סקייפ ו-Yammer

נמרוד צוק 13:0313.07.16
מיקרוסופט מבצעת שורה של שינויים בקוי המוצרים שלה בנסיון לשפר את אחיזתה בשוק הארגוני: החברה הודיעה אתמול (ג') כי היא תאפשר ללקוחות ארגוניים לחכור מכשירי סרפס במנוי חודשי, כחלק מחבילות שכוללות רשיונות לווינדוס 10 ולאופיס 365.

המחיר ופרטי התוכנית טרם פורסמו, אבל החברה הסבירה כי היא תציע אותה דרך שותפות עסקיות. המהלך מגיע בהמשך להסכמי שיתוף פעולה שהחברה חתמה בחודשים האחרונים עם HP, Dell, IBM וחברת בוז אלן המילטון להפצת המכשירים במגזרי הפיננסים, הקמעונאות והבריאות. מוקדם יותר החודש הכריזה מיקרוסופט על תוכנית דומה שמיועדת לעסקים קטנים, "תוכנית מנוי סרפס", במחיר של 32 עד 80 דולר לחודש למכשיר, שמאפשרת לקנות אותם בתשלומים חודשיים ולקבל גם תמיכה טכנית והדרכה למשך שנתיים.

מעכשיו הסרפס גם זמין גם בליסינג מעכשיו הסרפס גם זמין גם בליסינג

 

מכשירי הסרפס, שנחשבו בעבר לכשלון עסקי, הפכו בדור האחרון לאחת מקטגוריות מוצרי החומרה המצליחות של החברה, ומיקרוסופט הרוויחה ברבעון האחרון לבדו כמיליארד דולר ממכירתם, פי ארבעה מהממוצע של 2015.

 

בנוסף, החברה חשפה מחירים ופרטים נוספים על שתי הגרסאות הארגוניות של ווינדוס 10: הזולה יותר, Windows 10 Enterprise E3, תעלה 7 דולר בחודש או 84 דולר לשנה. עלות הגרסה היקרה יותר, Windows 10 Enterprise E5 טרם נחשפה, אבל היא תכלול שירות אבטחה מורחב חדש בשם Windows Defender Advanced Threat Protection.

 

לקוח ארגוני אחד שהחליט לקחת את מערכת היחסים שלו צעד קדימה היא פייסבוק. החברה, שעד כה השתמשה בגרסאות הארגוניות הרגילות של אופיס, הודיעה כי תעבור להשתמש באופיס 365, כולל שימוש באאוטלוק כמערכת האימייל הפנימית שלה. זאת על אף התחרות המסוימת בין שתי החברות בתחום הרשתות החברתיות לתחום הארגוני. שני מוצרים בהם החליטה פייסבוק לא להשתמש הם הרשת החברתית הארגונית Yammer ותוכנת השיחות סקייפ, תחומים בהם עובדיה משתמשים במוצר המקביל שלה, "פייסבוק לעסקים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x