$
אפליקציות

וכעת, בחזרה לרחפן: היכולות החדשות של פריסקופ

בעקבות הפופולריות הגדלה של השידורים החיים, טוויטר מעדכנת את אפליקציית פריסקופ ומוסיפה לה מנוע חיפוש, אפשרות לשמירת עותק ארכיוני ואת היכולת לשדר ממעוף הרחפן

נמרוד צוק 16:4010.05.16
טוויטר מוסיפה שורה של פיצ'רים חדשים לאפליקציית שידורי הווידיאו החיים פריסקופ: מנוע חיפוש פנימי, אפשרות לשמירת עותק ארכיוני של השידור ללא הגבלת זמן ואת היכולת להחליף תוך כדי שידור את מקור השידור מהטלפון הסלולרי לווידיאו שמועבר ממצלמת רחפן או GoPro.

מנוע החיפוש, שאמור להגיע למשתמשים בימים הקרובים, יאפשר למצוא שידורים חיים וגרסאות ארכיוניות של שידורים קודמים על פי מילות מפתח, בתנאי שאלו מופיעות בכותרת או בתיאור השידור. בנוסף יתאפשר חיפוש על פי תגיות.

 

פריסקופ. תחרות קשה מצד פייסבוק פריסקופ. תחרות קשה מצד פייסבוק

 

את האפשרות לשמור עותק ארכיוני של השידור מעבר ל-24 השעות במהלכן הוא נשמר כברירת מחדל הוסיפה החברה בגרסת בטא לפני שבוע, באמצעות הוספת התגית #save לכותרת השידור. קודם לכן היה על משתמשים לשמור את הווידיאו על המכשיר ולהעלות אותו ליוטיוב או אתר וידיאו אחר. אתמול הודיעה החברה כי תהפוך את הפיצ'ר לחלק אינטגרלי מהאפליקציה במהלך השבועות הקרובים, כאשר משתמשים יוכלו לבחור האם לשמור את השידור ללא הגבלת הזמן במהלכו, ולמחוק אותו ידנית לאחר מכן.

 

פיצ'ר החלפת מקור השידור מותאם בשלב זה למצלמות GoPro או למצלמות המובנות בכמה מדגמי הרחפנים של חברת DJI. הוא מאפשר לעבור בלחיצת כפתור בין שלושת סוגי המקורות במהלך השידור, כאשר ניתן להמשיך להציג שרבוטים באמצעות מסך הטלפון גם על גבי תמונה שמגיעה משני סוגי המקורות האחרים.

 

את ההחלטה של טוויטר לשחרר במהירות יכולות חדשות לאפליקציה אפשר לייחס לתחרות הגוברת מצד פייסבוק, שדוחפת במלוא העוצמה את פיצ'ר פייסבוק לייב החדש, עם נראות גבוהה בפיד, פיצ'רים חדשים המתווספים לו כל כמה ימים ופופולריות רבה בקרב המשתמשים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x