שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

אהרון רוזנסון מצטרף לקרן אלף

רוזנסון מצטרף לאדן שוחט ומייקל אייזנברג כשותף שלישי לאחר ארבע שנים בקרן ההון סיכון Insight. אלף מנהלת 154 מיליון דולר ומתמקדמת בהשקעות בסטארט-אפים בשלבים מוקדמים

מאיר אורבך 16:4313.04.16

קרן אלף של אדן שוחט ומייקל אייזנברג מצרפת את אהרון רוזנסון, 26, כשותף השלישי בקרן. רוזנסון מצטרף לקרן לאחר ארבע שנים בקרן ההון סיכון Insight, בה התמחה בעבודה עם חברות סטארט-אפ בעסקאות מוכרות כגון: Docker, HelloFresh, Moat, Gainsight, Illuminate Education ו- WalkMe הישראלית. בין החברות בהן השקיעה אלף עד היום ניתן לציין את Wework, Lemonade, Windward והאניבוק ועוד.

 

 

כשותף שווה, רוזנסון יוביל השקעות בחברות סטארט-אפ וימנף את המומחיות שלו על מנת לעזור לפיתוח קהילת הסטארט-אפים הישראלית וסיוע לחברות צעירות. במהלך תקופת עבודתו בקרן Insight רוזנסון נחשף לפוטנציאל הגלום בחברות ישראליות, הוביל מיזוגים ורכישות אסטרטגיות, סייע בפיתוח העסקי של חברות הפורטפוליו של Insight ויעץ למנכ״לים שלהן.

מייקל אייזנברג שותף בקרן אלף מייקל אייזנברג שותף בקרן אלף צילום: הילה ספאק

 

"זהו צעד משמעותי עבור הקרן ועבור אהרון ואנחנו שמחים שהוא בחר לעלות לארץ". מוסיף מייקל אייזנברג, "אני עליתי לישראל לפני 22 שנים וזאת היתה אחת מההחלטות המעצבות והמשמעותיות בחיים שלי. אנו מאמינים כי הרלוונטיות והנגישות של אהרון ליזמים צעירים, הניסיון הגלובלי והידע שלו מוסיפים עוד סט כישורים, קשרים ופרספקטיבה לקרן אלף ולישראל.

 

"זוהי תקופה מרגשת להצטרף לאלף, כיוון שהקרן מעורבת בכמה מחברות הסטארט-אפ המבטיחות ביותר בישראל," אמר רוזנסון, "אני מזדהה לחלוטין עם הערכים של הקרן כפי שהוגדרו על ידי אדן ומייקל. החזון של הקרן לבנות חברות גדולות ולעזור להן לפרוץ את גבולות ישראל מתאים לניסיון שלי עם סטארט-אפים, הן בשלבים מוקדמים והן בשלבי הצמיחה. אני סמוך ובטוח כי יזמים ישראלים שמחפשים את הדרך לגדול יוכלו להסתמך על הנסיון והפרספקטיבה של אלף."

 

אלף היא קרן הון סיכון המנהלת 154 מליון דולר, שהוקמה ב-2013 על ידי אדן שוחט ומייקל אייזנברג ומתמקדת בהשקעות בסטארט-אפים בשלבים מוקדמים. לפני שהקימו את הקרן, שוחט היה בין המייסדים של Face.com שנמכרה לפייסבוק, ואייזנברג היה שותף בבנצ'מרק קפיטל במשך עשור וייצג את ההשקעות של הקרן בישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x