$
אפליקציות

פייסבוק משכללת את המסנג'ר: מוסיפה תמיכה בדרופבוקס ושיחות וידיאו

גרסת המובייל של מסנג'ר מקבל חיזוק נוסף בדמות תמיכה במשלוח קבצים מתוך דרופבוקס וביצוע שיחות וידיאו בפורמט חדש של "ראשים מדברים" בתוך האפליקציה

נמרוד צוק 11:2312.04.16
פייסבוק מוסיפה שני חידושים לגרסאות המובייל של המסנג'ר: תמיכה במשלוח קבצים מתוך דרופבוקס וביצוע שיחות וידיאו בפורמט של עיגול מוקטן שצף מעל ממשק המשתמש.

 

התמיכה בדרופבוקס נוספה באמצעות אפליקציה פנימית, המופיעה כעת בראש הרשימה מעל אפליקציות האמוג'יז והג'יפים למיניהן בלחיצה על כפתור "פעולות נוספות" בסרגל הכלים התחתון. כדי להשתמש בה יש צורך להתקין על המכשיר את אפליקציית דרופבוקס העצמאית ולבצע כניסה לשירות, כאשר לאחר ההתקנה הלחיצה על האייקון תחבר בין השתיים ותאפשר למשוך תמונות, סרטונים וקבצים אחרים ולשלוח אותם לנמען בדומה לקובץ מקומי.

צריך להתקין את האפליקציה של דרופבוקס צריך להתקין את האפליקציה של דרופבוקס

 

במקרה של תמונות, סרטונים ואנימציות ג'יף, הנמען יראה את הקובץ שנשלח אליו על המסך באופן מיידי. במקרה של סוגי קבצים אחרים, גם הוא יידרש להתקין את אפליקציית דרופבוקס, שתאפשר לו צפייה מוקדמת בקובץ ושמירה שלו לתיקיה שלו בשירות.

 

דרופבוקס הוא כעת שירות אחסון התמונות היחיד שמציע חיבור ישיר למסנג'ר, אם כי ניתן לשתף קבצים משרותי אחסון אחרים כמו גוגל דרייב מזה זמן רב. כדי לעשות זאת יש לבחור במסנג'ר כאמצעי השיתוף בעת הצפייה במסמך בתוך אפליקציית שירות האחסון, וכך ניתן לשלוח את הקובץ כקישור.

 

הפיצ'ר השני, Video Chat Heads, מאפשר להקטין את שיחת הווידיאו לצמד עיגולים קטנים שצפים מעל ממשק המשתמש, בדומה לפיצ'ר Chat Heads המוכר, אבל כזה שמציג את שיחת הווידיאו עצמה בעיגול ולא כאימג' סטטי של תמונת המשתמש. אצל משתמשי אנדרואיד השיחה תישאר על המסך גם ביציאה למסך הבית או במעבר לאפליקציות אחרות, כך שניתן להמשיך לנהל את השיחה במקביל לפעילויות אחרות. במקרה של משתמשי אייפון ניתן יהיה לעשות זאת רק בתוך אפליקציית מסנג'ר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x