$
מכשירים ומדריכים

ברצלונה 2016

חם מהתנור: גלקסי S7, מהירות מסחררת

על פניו, מכשיר הדגל החדש של סמסונג לא מתאפיין בחדשנות טכנולוגית, אבל ברגע האמת הוא מספק ביצועים מהירים וחדים, יכולות צילום מרשימות והנדסת אנוש מצוינת

הראל עילם, ברצלונה 14:1322.02.16
מכשיר ה-G5 החדש של LG, הציג עיצוב מעודכן, עם גוף מתכתי וציפוי זכוכית מעוקלת, ועם יכולות חדשניות כגון אפשרות לחבר מודולים חיצוניים. בהשוואה אליו, ה-S7, מכשיר הדגל של סמסונג, חדשני הרבה פחות, ומבחינות רבות, החידושים העיצובים שלו הם בגדר חזרה ליכולות שסמסונג כבר הציגה בעבר - כרטיס אס.די ועמידות למים.

 

אולם מהרגע שמרימים את המכשיר החדש של סמסונג, אפשר להרגיש בהבדל. המסך המעוקל של האדג' הוא לא גימיק, כפי שהיה במכשיר הקודם, אלא כלי שימושי ומצוין, שמאפשר גישה מהירה למגוון רחב של יכולות, אפליקציות ואנשי קשר. הביצועים מהירים יותר משמעותית, וזהו כנראה מכשיר האנדרואיד המהיר ביותר שנגענו בו אי פעם, במיוחד במהלך הרצת משחקי תלת-ממד.

 


 

המצלמה של ה-S7 היא כנראה מצלמת הסלולר הטובה ביותר שנתקלנו בה - היא אולי לא סיפקה כמות אדירה של פרטים בזום מקסימלי כמו ה-G5 החדש, אבל הפוקוס שלה מהיר במיוחד והיא יכלה לספק תמונות מצוינות בכל זווית, גם בתנאי התאורה הקשים שמאפיינים תערוכות. התגובות שלה מהירות והיא מציגה יכולות מרשימות גם בתנאים של תאורה אחורית או חושך כמעט מוחלט.

 

לא ברור כמה נזדקק לרחפן או לרובוט ביתי בעתיד הקרוב, אבל סמארטפון הוא עדיין מכשיר שכולנו צריכים - והגלקסי 7 מרגיש, מהרגע הראשון, כמו אחד המכשירים הנוחים ביותר שנתקלנו בהם. עכשיו נצטרך לחכות עד מרץ לסקירה המלאה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x