$
תקשורת

הניוד המוצלח של mobile HOT: החברה צירפה יותר מ- 3,500 לקוחות בינואר

מדובר בשיפור משמעותי לחברת הסלולר בהשוואה לחודש דצמבר בו גויסו רק 987 לקוחות חדשים; סלקום ופרטנר איבדו מנויים

אלירן מלכי 09:0602.02.16

חברת HOT mobile מובילה בגיוסים לחברה, כך עולה מנתוני הניידות שהגיעו לידי "כלכליסט". בחודש ינואר הצליחה החברה לצרף לשורותיה 3,529 לקוחות חדשים, המספר הגבוה ביותר מבין כל חברות הסלולר. מעבר לכך שמדובר בשיפור גבוה יחסית לעומת חודש דצמבר שבו היא הצליחה לגייס רק 987 לקוחות חדשים, HOT mobile ממשיכה לחזק את מגמת ההצטרפות אליה משנה שעברה שבה הובילה את כל גיוסי הלקוחות מבין כל החברות.

 

חברת סלקום מחזיקה בשיא כפול: היא הצליחה לגייס הכי הרבה לקוחות בינואר, 49,643, אך עם זאת גם הצליחה לאבד הכי הרבה לקוחות: 52,433. בכך היא ממשיכה במגמה השלילית, ובהשוואה לחודש קודם היא הגדילה את קצב איבוד הלקוחות בכ־15%. לעומתה, פלאפון הצליחה להתאושש מאיבוד הלקוחות שהיא חוותה בחודש שעבר (2,732־), ואת ינואר היא כבר מסיימת במגמה חיובית של 1,239 לקוחות חדשים. פרטנר עדיין מאבדת יותר לקוחות מאשר היא מגייסת, עם מאזן של 2,775 לקוחות פחות.

 

בגזרת המפעילים הווירטואליים, חברת רמי לוי תקשורת מצליחה לסיים את חודש ינואר עם עוד אלף לקוחות חדשים ואפילו מתחזקת ביחס לחודש הקודם, על אף הסערה שעברה החברה בעקבות ההתקפות התקשורתיות שהתנהלו נגדה. שחקן חדש שהולך ומתחזק בשוק הווירטואלי הוא דווקא חברת טלזר, המוכרת יותר כספקית אינטרנט, ומצליחה לצרף לשורותיה עוד 1,633 לקוחות חדשים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x