$
תקשורת

אחרי העלאת המחירים של יס: HOT מייקרת את שירותיה ב-5%

חברת הכבלים מנצלת את המומנטום שיצרה העלאת המחירים של יס ומעלה גם מחירים. HOT: "מחירי הטריפל והטלוויזיה לא עודכנו זה למעלה משנה, עדכון המחיר נובע מעלייה בהשקעה בתשתיות"

אלירן מלכי 17:4215.11.15
לאחר שהשבוע פורסם כי חברת yes תעלה את מחירי שירות ה-vod שלה ב-20% והסבירה את העלייה בעלויות ההפקה היקרות והתחזוקה של השירות, חברת HOT, המתחרה המרכזית שלה, סירבה לעמוד מהצד והחליטה לנצל את המומנטום הציבורי ולעלות גם היא את מחירי השירותים שלה ב-5%.

 

עליית המחירים של שתי החברות משקפת את התובנה כי החברה השלישית שנכנסה לשוק הטלוויזיה בתחילת השנה, סלקום TV, אינה מהווה שום איום על החברות. בתחילת השבוע לא נראה כאילו החברה תכננה את המהלך מראש, אלא הוא מגיע בתגובה למהלך של yes

 

הממיר החדש של HOT הממיר החדש של HOT

 

מחברת HOT נמסר בתגובה: "החברה אכן צפויה לעדכן את מחירי המבצעים בתחילת חודש דצמבר ב-5% בממוצע ולקוחות החברה יקבלו הודעה על כך במועד. מחירי הטריפל והטלוויזיה לא עודכנו למעלה משנה, ועדכון המחיר נובע מעלייה בהשקעה בתשתיות וציוד קצה. לא ייעשה עדכון מחיר ללקוחות אינטרנט וטלפון קווי".

 

בתוך כך, HOT mobile ביקשה ממשרד התקשורת לאפשר לה להיות משווקת יחד עם חבילת הטריפל של HOT, הכוללת טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי. "הגיעה העת לבטל את כל אותן מגבלות ארכאיות החלות על שיווק שירותי HOT mobile, ולאפשר לה להתחרות באופן שוויוני אל מול החברות המתחרות בה", כתב מנכ"ל HOT mobile ישעיהו רוזנברג למשרד התקשורת. ממשרד התקשורת נמסר: "הפנייה התקבלה והיא תיבחן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x