$
תקשורת

HOT משיקה פיצ'רים חדשים: ממיר-ראוטר ושלט בסמארטפון שמותאם לילדים

החברה השיקה היום שורה של פיתוחים חדשים כמו שילוב של מבזקי חדשות על מסך הטלוויזיה ואפשרות לשתף תמונות וסרטונים ישר מהסמארטפון למסך; המחיר לחבילת טריפל יחל ב-279 שקל לחודש ויטפס ל-389 שקל לחודש בהמשך

אופיר דור 15:2326.10.15

חברת HOT השיקה היום (ב') שורה של פיצ'רים חדשים ללקוחות קופסת התקשורת Multi FiberBox. במקביל השיקה החברה ממיר חדש –FiberBox Mini – שמיועד לשמש כממיר משני בבית ולתקשר עם ממיר ה-Multi FiberBox, שהושק לפני שנה וחצי.

 


 

 

הממיר החדש, שאמור להיות מוצב בחדרי השינה כממיר משני, ישמש גם כנתב רשת אלחוטית וכך הוא אמור לשפר את איכות גלישת ה-Wi-Fi בבית הלקוח. בנוסף לקוחות שיחזיקו בשני הממירים יוכלו להקליט תוכניות מכל ממיר ולצפות בכל חדר ולהמשיך את הצפייה בחדר אחר מאותה הנקודה שהפסיקו בסוג של ענן ביתי.

 

ב-HOT הוסיפו גם אופציה של שיתוף התוכן שבו צופים הלקוחות דרך הפייסבוק באמצעות השלט. פונקציה חדשה ומעניינת היא של הוספת מבזקים בנושאי חדשות, בידור, כלכלה וספורט ממגוון אתרי אינטרנט מובילים. המבזקים ירוצו בתחתית מסך הטלוויזיה של הלקוח באופן קבוע.

 

הממיר של HOT. מגוון פיצ'רים חדשים הממיר של HOT. מגוון פיצ'רים חדשים

 

 

הסמארטפון הופך לשלט מותאם לילדים הסמארטפון הופך לשלט מותאם לילדים

אופציה חדשה נוספת היא שלט מותאם לילדים בסמארטפון. מדובר באפליקציה לטלפון שהופכת אותו לשלט מותאם לילדים.

 

פיצ'ר חדש נוסף שהשיקה HOT נקרא Multi share ומאפשר שיתוף תמונות וסרטונים מהטלפון הנייד למסך הטלוויזיה בסטרימינג און ליין. השירות אמור להיות זמין ללקוחות בתקופה הקרובה. לקוחות שישכרו את הממיר החדש כממיר משני יוכלו להשתמש בכל האופציות של Multi FiberBox, כמו גלישה ב-youtube, גם בחדרים שמותקן בהם הממיר המשני.

 

לרגל ההשקה מציעה HOT מבצע טריפל Multi ללקוחות חדשים עם אינטרנט של 100 מגה ב-279 שקל לחודש בארבעת החודשים הראשונים ולאחר מכן 389 שקל לחודש. לקוחות קיימים של ה-FiberBox יוכלו לקבל ללא עלות את הממיר המשני החדש אך ישלמו 99 שקל דמי התקנה. לקוחות קיימים ללא ה- FiberBox יזכו לשלושה חודשים ללא תשלום עבור הממיר כולל הממיר המשני עם התקנה ללא עלות. לאחר מכן יעלו הממירים 30 שקל לחודש.

 

מנכ"לית HOT טל גרנות-גולדשטיין אמרה במסיבת העיתונאים היום כי "השירות של HOT השתפר והוא כיום מהטובים ביותר בתחום התקשורת. מבדיקות שערכנו עולה ש-HOT ו-HOT mobile מובילות את הטבלה עם זמן ההמתנה הנמוך ביותר לשירות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x