$
אינטרנט

אלטע זאכן: אתרים שיעזרו לכם להיפטר מחפצים

קניתם שעון אפל והתחרטתם? הספה הישנה מוחלפת בחדשה? הרשת מלאה אתרים מוצלחים למכירת חפצים ישנים או משומשים. אספנו עבורכם את הטובים שבחבורה, כדי שתוכלו להרוויח כסף מהדברים שאתם כבר לא צריכים

הראל עילם 23:3517.10.15

לכולנו יש אוצרות חבויים בבית, מתחבאים בארון או בתחתית הארגז. ואולם, למרות הרשת מלאה באתרי מוצרים משומשים ולוחות למיניהם, לא תמיד קל להיפטר בהם ממוצרים ותהליך המכירה יכול להיות ארוך ולהצריך לא מעט התעסקות. 

העניין מפריע במיוחד במקרים בהם אתם רוצים לפנות חפץ מהבית או כשאתם צריכים קצת כסף במהירות. אספנו עבורכם שווקים, קבוצות פייסבוק, אפליקציות ואתרים שיאפשרו לכם למכור את מה שאתם רוצים, מתי שאתם רוצים.

 

1. פשפשוק

 

עם 175 אלף עוקבים, מדובר באחת מקבוצות הפייסבוק הגדולות בארץ. הקבוצה כה גדולה, שעם השנים היא התפצלה לכמה קבוצות קטנות יותר - קבוצות העוסקות בבעלי חיים, בהחלפת מוצרים, במכירת מוצרים יד שניה ועוד. העמוד הראשי של הקבוצה עוסק כעת בעיקר בחדשות, אקטואליה והומור - אבל אל תתנו לזה לתעתע בכם, יש כאן סחר פעיל מאוד.

 

פשפשוק פשפשוק

 

2. מרמלדה מרקט

 

מרמלדה הוא אתר ישראלי הכולל המלצות, בלוגים וחדשות מתחום האומנות והאמנת הישראלית. לאתר יש גם זרוע מסחרית בשם מרמלדה מרקט, הגרסה המקומית לאטסי - אתר יעודי הממוקד במוצרי יד שניה ומלאכת יד מכל רחבי המדינה. במרקט תוכלו למצוא מוצרים לבית, שלטים,תכשיטים וקוסמטיקה צד בצד למוצרי ניו אייג' ומתנות לילדים, גבר ולאישה.

 

מרמלדה מרמלדה

 

3. הפי סייל

 

מה יכול להיות קל יותר ממכירה של מוצר בלחיצת כפתור אחת? ליתר דיוק, כפתור המצלמה. חברת HappySale הישראלית פיתחה ממשק נוח ואלגנטי שמאפשר לכם ליצור מכירה של מוצר פשוט על ידי צילום תמונה והעלאתה דרך האפליקציה היעודית שלהם. מוכרים פשוט מצלמים בעוד שקונים יכולים לראות את כל המוצרים הרלוונטים להם הנמכרים באזורם. דרך הפלטפורמה תוכלו למצוא כמעט הכל, ממיטות ועד כובעים.

 

הפי סייל הפי סייל

  

4. נתקעתי עם

 

קבוצת פייסבוק ישראלית פעילה ומאוד אקטיבית, היא אלטרנטיבה טובה לפשפשוק מכיוון שהיא הרבה יותר מכוונת מכירות. גאדג'טים, נעליים, אפילו שמיכות פרווה - כמעט הכל תוכלו למצוא בתוך הגלריה האינסופית של הקבוצה הזאת, עם רשימה של אלפי מוצרים למכירה, מחירים, תמונות ומידע נוסף. ל"נתקעתי עם" יש כ-90 אלף עוקבים.

 

מתוך "נתקעתי עם" מתוך "נתקעתי עם"

 

5. אגורה

 

פרויקט אגורה הוקם ב-2006, והוא אחד האתרים הפופולריים מסוגו בישראל: עשרות אלפי מוצרים מחליפים בו ידיים בשנה. בניגוד לאחרים, הוא אינו מכוון למוכרים וקונים, אלא לאנשים המעוניינים לתרום ולתת מוצרים שהם אינם זקוקים להם עוד.

 

אתר פרויקט אגורה אתר פרויקט אגורה

 

 

 6. אטסי

 

הגרסה הבוטיקית והעממית לאיביי. זהו אתר המתמחה במכירה ישירה של מוצרי אמנות שנוצרו על ידי יוצרים מכל רחבי העולם. אטסי מאפשרת ליוצרים להקים בקלות חנויות מקוונות למכירת תכשיטים או קישוטים, למשל, והאתר הצליח לצבור פופולריות מרשימה בישראל - עם כמות משמעותית של יוצרים ולקוחות.

 

אטסי אטסי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x