$
מכשירים ומדריכים

האם האייפון החדש עמיד במים?

סרטונים שהעלו גולשים הראו כי הסמארטפון החדש של אפל פועל כשורה גם לאחר שהיה בת שעה בקערת מים. לא מדובר ביכולת רשמית וכנראה שהמכשירים יסבלו מנזקי קורוזיה. אל תנסו את זה בבית

דור צח 11:5429.09.15
כנהוג אחרי השקת סמארטפון מדובר בכלל ואייפון בפרט, מגלים בו המשתמשים תכונות ובעיות שאפל לא הציגה בחשיפת המכשיר הרשמית. אם בדגם הקודם כמה משתמשים זעמו על כך שהאייפון התכופף בכיסם, הרי שהפעם ההפתעה היתה נעימה יותר.
סרטונים אחדים ביוטיוב הראו כי האייפונים החדשים נהנים מעמידות משופרת למים: באחד מהם מוכנסים שני הדגמים לתוך שתי קערות מים, ולכאורה פועלים כשורה לאחר כשעה.

 

 

לא מומלץ כמובן לנסות זאת בבית: אפל לא התייחסה באופן רשמי ליכולתם של אייפון 6s ו-6s פלוס להתמודד עם מים ואין להשערה שהם אכן עמידים אישור מבוסס. נראה שגם אם יכולת זו שופרה בדגמים החדשים, היא עדיין אינה מהווה תעודת ביטוח למי שנוהגים להיכנס עם הסמארטפון לשירותים. למעשה, לא מן הנמנע שהמכשירים שצולמו יסבלו מנזקי קורוזיה.

 

עמיד במים? לא בדיוק. האייפון החדש עמיד במים? לא בדיוק. האייפון החדש צילום: בלומברג

 

הסמארטפונים החדשים הושקו ביום ו' האחרון ולפי הערכות, שברו שיאי מכירות: 13 מיליון יחידות בסוף שבוע בודד. לצד שדרוג העמידות המבנית (בשל בחירה באלומיניום דחוס יותר), שודרגה מצלמת הטלפונים, המעבד הוחלף בגרסה חזקה יותר והתווספה יכולת זיהוי עוצמת הלחיצה על המסך, כדי לאפשר הרחבת נתונים ושיפורי ממשק אחרים. למשל, אם תקישו חזק יותר על אייקון של אפליקציה במסך הראשי, תקבלו רשימת אפשרויות שקשורות אליה ותוכלו להגיע לעמוד מסוים בתוכה, בדומה ללחיצה על הלחצן הימני בעכבר המחשב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x