שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

WifiMapper: למצוא אינטרנט אלחוטי חינם בכל העולם

לא פעם בחו"ל או רחוק מהבית אנו נזקקים לגישה לאינטרנט אלחוטי בחינם. הרבה אפליקציות מציעות זאת, אך אף אחת מהן לא עושה את זה טוב כמו WifiMapper

רפאל קאהאן 09:2829.08.15

WifiMapper מוצאת לכם חיבורי אינטרנט אלחוטי בחינם. יש שיאמרו שאלפי אפליקציות עושות זאת גם, אבל אלפי האפליקציות האלה לא מגובות ביוזמת OpenSignal.comשחרטה על דגלה לקדם את שחרור האדם המחובר מחיבורים איטיים ומחברות תקשורת רשלניות.

OpenSignal.com היא סטארט-אפ שחרטה על דגלה לספק למשתמשים מה של כל החיבורים האלחוטיים לאינטרנט. בין אם מדובר בחיבור סלולרי או לאינטרנט האלחוטי. היא מתבססת על חוכמת ההמונים - והאפליקציה שלה WifiMapper מהווה מעין ווייז ל-hot spots ברחבי העולם.

 

WifiMapper מוצאת לכם את נקודת החיבור הקרובה לאינטרנט אלחוטי WifiMapper מוצאת לכם את נקודת החיבור הקרובה לאינטרנט אלחוטי צילום: גוגל פליי

 

החברה מתהדרת ברשימה של 1,230,834,497 נקודות חמות ברחבי העולם - חלקן ציבוריות ומתוכן כ-3 מיליון גם בחינם. השימוש באפליקציה פשוט וקל, רק מתקינים, טוענים והיא ישר מציגה על מפה את כל הנקודות החמות הסמוכות למיקום המכשיר שלכם.

 

ניתן לקבל פרטים וסטטיסטיקות על כל חיבור ניתן לקבל פרטים וסטטיסטיקות על כל חיבור צילום: גוגל פליי

 

מעבר לתצוגה של החיבור, ניתן גם לקבל פרטים כגון האם זהו חיבור פרטי או ציבורי, בתשלום או בחינם ואם המשתמשים הקודמים נחמדים - יכול להיות שתמצאו בתיאור החיבור גם את סיסמת החור אליו.

 

מדובר בכלי יעיל ושמהווה אמצעי יקר ערך להימנע מתשלום דמי מנוי דאטה מופרזים כאשר מטיילים בחו"ל. OpenSignal לא מסתפקים רק בניטור נקודות אינטרנט אלחוטי, יש להם גם אפליקציה שמנטרת את עוצמת החיבור הסלולרי - כך שתוכלו לדעת לאיזה מפעיל יש את הפרישה הטובה באיזור מגוריכם.

 

כך או כך, השימוש באפלקיציות של OpenSignal חינם ואין בהם פרסומות. רשימת הערים כוללת כמעט כל עיר בעולם, והיא מוגבלת רק על ידי מספר המשתמשים שביקרו במקום והתדירות של הביקור. WifiMapper זמינה לאייפון ולאנדרואיד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x