$
מכשירים ומדריכים

חדש מגוגל: OnHub, סופר-ראוטר ביתי חכם

הנתב של החברה כולל 12 אנטנות פנימיות והוא יודע לזהות את ערוץ השידור האופטימלי בבית, לקבל עדכוני תוכנה אוטומטית, יש לו מעבד חזק ואפילו כונן קשיח משלו. ואולם, מחירו כפול משל ראוטר ממוצע

נמרוד צוק 16:4919.08.15
מוצר חומרה חדש מבית גוגל, הנתב OnHub שהחברה פיתחה בשיתוף יצרנית ציוד התקשורת TP-Link, מבטיח להפוך את רשת ה-WiFi הביתית למהירה, יציבה וקלה יתר לשימוש.

הנתב, שנחשף אתמול ומזכיר במראהו הגלילי את הדגם האחרון של מחשב המק פרו או רמקול מרחבי, כולל טכנולוגיה שאמורה למצוא את ערוץ השידור האופטימלי, בניגוד לנתבים רגילים בהם הוא נבחר באופן שרירותי.

 

הראוטר של גוגל הראוטר של גוגל

 

בנוסף, יש לו אפשרות לתת עדיפות בהקצאת רוחב פס להתקנים מסוימים, ניהול כל הפיצ'רים והפרמטרים באמצעות אפליקציית מובייל ועדכוני קושחה ותוכנה אוטומטיים. התפיסה העיצובית של המוצר, אומרים בגוגל, נועדה לעודד את המשתמשים להציב אותו במרכז חלל המגורים שם הוא אמור להבטיח קליטה מיטבית.

 

המפרט הטכני כולל תמיכה בתקני 802.11a/b/g/n/ac, תמיכה במצב Dual Band לשידור בתדרים של 2.4 גיגה-הרץ ו-5 גיג-ההרץ, 12 אנטנות פנימיות המסודרות במבנה מעגלי, נפח אחסון מובנה של ארבעה גיגה-בייט עבור עדכוני תוכנה עתידיים, חיבור חוטי אחד במהירות 1Gbps ותמיכה בתקני תקשורת למוצרי בית חכם כגון 802.15.4 ו-Weave. כדי להשיג את הביצועים שהוא מציע הנתב כולל למעשה מחשב מובנה בעל מעבד כפול ליבה ו-1 גיגה-בייט זכרון פעולה.

 

אנטנות רבות ורגישות, מעבד ואפילו מרחב אחסון פנימי. OnHub אנטנות רבות ורגישות, מעבד ואפילו מרחב אחסון פנימי. OnHub

 

המחיר אינו זול - 199 דולר, לעומת טווח מחירים שנע בין 20 ל-100 דולר עבור רוב הנתבים. הוא מוצע כעת להזמנה מוקדמת בארה"ב דרך חנויות כמו אמזון, וולמארט והחנות המקוונת של גוגל. בהמשך הדרך מתכננת החברה להציע מוצרי תקשורת נוספים תחת המותג OnHub, כאשר המוצר הבא צפוי להיות פרי פיתוח משותף עם אסוס.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x