$
אפליקציות

בעלי מכונית? אתרים ואפליקציות יחסכו לכם הרבה כסף

למצוא את המוסך הכי זול והכי אמין בקרבת ביתכם, להזמין חלפים נדירים במחיר משתלם, לאתר תחנות דלק זולות ואפילו להפעיל את הטלפון בנהיגה בלי לחטוף דו"חות מהמשטרה. שירותים מקוונים לנהגים

ניצן סדן 22:0330.05.15
כמעט כל משפחה צריכה מכונית - ומדובר בהוצאה שלא נגמרת: דלק, חניה, טיפולים, ביטוח - ובכל פעם שמשהו מתקלקל, אתם עלולים ליפול לידיו של מכונאי יקר.
ברשימה זו תמצאו אתרים ואפליקציות שיוכלו לחסוך לכם הרבה כסף במשברי הרכב שכל נהג מכיר: איתור רכיב ספציפי שהתקלקל, מציאת מוסך זול ואמין במיוחד, איתור חניה עוד לפני שיצאתם מהבית וצמצום הסיכוי שתחטפו קנס מהמשטרה.

 

מדרג: הקהל קובע מי מכונאי אמין

 

אתר מידרג מתבסס על חוות דעת של לקוחות כדי לקבוע אילו הם ספקי השירות הטובים ביותר במספר תחומים - ביניהם מכונאות רכב. הפעולה שלו שונה משל פורטל גלגלים: אתם מתארים את התקלה ומקבלים רשימה של מוסכים שמסוגלים לטפל בה, על בסיס הנתונים שהזינו. לאחר מכן, אתם בוחרים במוסך שזכה לדירוג הגבוה ביותר של שביעות רצון הלקוחות. הרעיון פה פשוט מאוד: לבחור במוסך שיפתור לכם את התקלה בלי לקחת מכם יותר מדי כסף או לעכב אתכם יותר מדי זמן. השירות זמין גם באפליקציית אנדרואיד פשוטה ונוחה לשימוש.

 

מידרג מידרג

  

גלגלים: הצעות מחיר מגיעות אליכם

 

פורטל הרכב גלגלים השיק לאחרונה זירת מסחר לתיקוני רכב. אתם מכניסים אליו את פרטי המכונית שלכם ומקבלים הצעות מחיר ממוסכים שונים. בנוסף, ניתן לבצע את אותו הדבר כשמדובר בתקלה: אם אתם רוצים לתקן את המכה בדלת השמאלית הקדמית, למשל - עליכם רק לצלם את הנזק ולהעלות לאתר ומוסך שמתמחה בפחחות ונמצא בקרבת ביתכם יגיש לכם הצעת מחיר. החיסכון בלתי מבוטל: לא צריך לנסוע רחוק למוסך אליו אתם רגילים להגיע - ואפשר לברר איזה בעל עסק הוא באמת הזול ביותר ולבחור בו. האתר מחלק את התקלות לחשמל, תיבות הילוכים ומנועים ואביזרי רכב למיניהם.

 

גלגלים גלגלים

 

נשבר-לי: מוצאים לך חלפים

 

אתר זה משלב את יכולות שני הקודמים ברשימה, עם גישה פרואקטיבית: אתם מתארים במדויק את התקלה במכונית שלכם וסוכני נשבר-לי מתיימרים למצוא לכם את בית העסק המתאים ביותר בעצמם. ניתן להגדיר בו רכיב ספציפי במכונית שצריך להחליף (למשל, קבל שטף לדלוריאן DMC12 שנת 79') והחברה תמצא אותו במחיר הנמוך ביותר - ואף תוכל לחפש רכיב חלופי, שיהיה זול יותר מהמקור ועדיין יפעל כשורה במכונית שלכם.

 

נשבר-לי נשבר-לי

 

פול טנק: כמה עולה ליטר?

 

אתר פול טנק הוותיק מציג השוואת בין מחירי תחנות דלק בארץ ומאפשר לכם למצוא את התחנה שמתאימה למסלול הנסיעה שלכם ותאכיל את המכונית שלכם בזול. האתר קצת ישן ומסורבל, אך יש לו אפליקציית מובייל נוחה מאוד, שכוללת את כל יכולותיו.

 

פול טנק פול טנק

 

פיית החניה: נפטרים מהקנסות

 

אחת הקללות של כל בעל רכב היא סוגיית החניה בערים הגדולות: עליכם להסתובב בקרבת היעד שלכם ולשרוף דלק יקר, לנסות לאתר מקום פנוי בחניונים לא-זולים ולפעמים למצוא חניה מושלמת ברחוב, רק כדי שאיזה פקח ישאיר לכם על החלון מתנה: קנס של מאות שקלים. מה לעשות, צביעת שפת המדרכה היתה קצת מטושטשת וחניתם בחושך. פולי פיית החנייה היא אפליקציה מצוינת (אנדרואיד / iOS), שתכווין אתכם אל מקומות חניה פנויים שכולם חוקיים ונמצאים בקרבת היעד שלכם.

 

פולי פיית החניה פולי פיית החניה

 

ביפ איט: לדבר בלי לגעת

 

אחד הגורמים שמייקרים את השימוש במכונית הוא החוק: קיבלתם הודעה בווטסאפ ברמזור ואתם חייבים לקרוא אותה? שוטר קלט אתכם מהחלון? מזל טוב, הרגע נפרדתם מארבע נקודות ברישיון ומאלף שקל. למרות שהשימוש בסלולרי בנהיגה הוא סכנת מוות פוטנציאלית, רוב המשתמשים עדיין עושים זאת. אחד הפיתרונות הוא אפליציית ביפ איט, מערכת להפעלה קולית בעברית של מכשירי אנדרואיד ואייפון. במקום להתבונן במסך וללחוץ עליו, אפשר פשוט להגיד לו מה להציג, להקריא הודעות ומיילים ועוד. נוח, שימושי ויכול אף להציל אתכם מתאונות.

 

ביפ איט ביפ איט

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x