$
הייטק והון סיכון

Credifi גייסה 8 מיליון דולר

החברה מפעילה מערכת לניהול נדל"ן מסחרי, עם יכולות ניתוח סיכונים שמבוססת על אלגוריתמים וביג דאטה. בסבב הגיוס השתתפו הקרנות כרמל, באטרי ו-Ourcrowd ובעקבותיו תשכור החברה מפתחים ואנליסטים

שירות כלכליסט 15:1711.05.15
Credifi השלימה סבב גיוס של 8 מיליון דולר, בהשתתפות הקרנות כרמל ונצ'רס, באטרי ונצ'רס, Ourcrowd ומספר משקיעים פרטיים. החברה הוקמה בשנה שעברה והיא בוגרת המאיץ הישראלי של סיטי בנק.
קרדיפיי מנסה לפתור את בעיית היעדר השקיפות בשוק הנדל"ן המסחרי - בעיה שגורמת לסיכונים עבור משקיעים ואף תרמה רבות למשבר הסאב-פריים של 2008. החברה מספקת נתונים בנוגע לנכסים, הלוואות וגורמים שעשויים להשפיע עליהם - מטרנדים ועד כוחות שוק ומגמות.

 

אבי זאבי, שותף בקרן כרמל שהשקיעה בקרדיפיי אבי זאבי, שותף בקרן כרמל שהשקיעה בקרדיפיי

 

בין השאר, מספקת החברה פילוחים של הלוואות, מידע על שוכרים ספציפיים, נכסים פנויים או שצפויים להתפנות, פירוט הון שהושקע בנכסים ומידע על מגבלות רגולציה ותקנים שונים.

 

קרדיפיי צפויה להשתמש בגיוס כדי להרחיב את פעילותה ולשכור עובדים נוספים, בעיקר אנליסטים פיננסיים ומפתחים. כיום היא מעסיקה 35 איש במשרדים במודיעין ובניו יורק. בעקבות הגיוס, יצטרף אבי זאבי, שותף בקרן כרמל, לדירקטוריון קרדיפי. "כמי שעוקבים ופעילים כבר שנים רבות בתחום הפינטק, זיהינו ששוק המימון לנדל"ן המסחרי הוא שוק עצום בגודלו", מסר בהודעה לעיתונות, "ואף גדול כמה מונים משווקים פיננסיים מקבילים כגון שוק ההלוואות הפרטי. יש בו הרבה מקום לשכלול והתייעלות באמצעות כלים אנליטיים חדשניים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x