$
אפליקציות

המירוץ לשבת: רוצה להגיע הביתה? ברח מישראל כץ

בעקבות התבטאויותיו של שר התחבורה נגד תחבורה ציבורית בשבת, הושק משחק סאטירי חמוד בו עליכם לעזור לחיילים להגיע הביתה בריצה כשהאויב העיקרי הוא השר עצמו. מאחורי המשחק עומד ארגון "ישראל חופשית"

רפאל קאהאן 17:2507.04.15

משחק חדש בשם "המירוץ לשבת" עלה לחנות האפליקציות של גוגל. הוא מותח ביקורת על התבטאויותיו של שר התחבורה ישראל כץ נגד סוגיית התחבורה הציבורית בשבת, בצורה יצירתית במיוחד: תשחקו בו חייל או חיילת שצריכים להגיע הביתה ולהתחמק מהשר כץ. מאחורי המשחק עומד ארגון "ישראל חופשית"

מדובר במשחק ריצה סטנדרטי מאוד, ולו ממשק פשוט ומבנה שמוכר היטב מכותרים מוצלחים כטמפל ראן. כל שתצטרכו לעשות זה לרוץ ולהתחמק מהשר ולנסות לתפוס את האוטובוס האחרון.

 

המירוץ לשבת המירוץ לשבת

 

בתחילת המשחק ניתן לבחור לשחק דמות של חיילת או חייל שמבקשים להגיע מבסיסם הביתה לשבת. המשחק עצמו אינו מתוחכם במיוחד וכל תדרשו לעשות זה לרוץ על כביש תוך ניסיון לתפוס אוטובוס ולהתחמק מדמות גרוטסקית של ישראל כץ שמנסה לחסום את דרככם.

 

היזהרו משר התחבורה היזהרו משר התחבורה

 

ראשית הפרשה בפניית גולשים לשר כץ בבקשה להתיר תחבורה ציבורית בשבתות - פניה שנתקלה בתגובות צוננות: כץ האשים את הפונים בהיותם קשורים לארגוני שמאל ולא התייחס לסוגיית התחבורה עצמה. העניין עורר סערה ברשת וגולשים רבים תקפו את השר וטענו כי הוא מנותק ומתנשא. המשחק עצמו מזכיר את המשחקים שהושקו במהלך מערכת הבחירות האחרונה בגנותם של פוליטיקאים שונים מכל הצדדים. המשחקים הללו הפכו לכלי מאוד פופולרי בניסיון להעברת מסרים פוליטיים לדור המובייל הצעיר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x