$
אפליקציות

טיימר הפקקים: Waze תודיע לכם מתי תצאו מהפקק

גלגל"צ, מאחוריך: הגרסה האחרונה של האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד מתזמנת פקקים בעצמה - ואף צופה מתי ישתחרר הפקק ותוכלו להגיע ליעדכם. בנוסף, כוללת הגרסה החדשה שיפור בתכנון המסלולים

נמרוד צוק 13:1306.04.15

אחד היתרונות העיקריים של אפליקציית ווייז הוא היכולת לראות עומסי תנועה עוד לפני שמגיעים לפקק ולקבל הכוונה אוטומטית לנתיבים חלופיים שעוקפים אותם. אבל אם לא הצלחתם להימנע מההסתבכות בפקק, תכונה חדשה תראה לכם תוך כמה זמן ישתחרר הפקק ותוכלו לחזור לנסיעה רגילה.

התכונה נכללה בגרסה האחרונה של האפליקציה ל-iOS ולאנדרואיד - גרסה 3.9.4 שיצאה בסוף השבוע האחרון לאייפון (באנדרואיד היא זמינה כבר מספר שבועות). התכונה נשענת על חישוב שמבצע אלגוריתם השירות ומראה חיווי גרפי שממחיש את ההמתנה ומתעדכן בזמן אמת, בהתאם להתקדמות בתנועה.

 

התכונה החדשה של ווייז התכונה החדשה של ווייז

 

פיצ'רים חדשים נוספים באפליקציה כוללים תמיכה טובה יותר בתכנון מסלולים שכוללים פניות פרסה, אפשרות לקבל אישורים בלחיצת כפתור מאנשי קשר על עדכונים בנוגע לזמן ההגעה המשוער וקבלת מידע על המסלול שהאפליקציה בחרה באמצעות פקודות קוליות.

 

השיפורים בווייז הם חלק ממהלך מתמשך של גוגל להגדיל את תפוצת את אפליקציית הניווט אותה רכשה לפני שנתיים. לפני חודש ביצעה החברה על צעד משמעותי נוסף, כשהודיעה שתאפשר ליצרניות מכשירי אנדרואיד וספקיות סלולר להתקין את וויז מראש על המכשירים שלהן לצד אפליקציית גוגל Maps.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x