$
אפליקציות

חדש בגוגל: All Inboxes - ניהול כמה חשבונות מייל במקביל מאותו מכשיר

התכונה החדשה מאפשרת לאחד חשבונות מייל שונים - ג'ימייל, יאהו, אאוטלוק ועוד - בתיבה אחת. בנוסף, היא כוללת יכולת חיפוש משופרת, שמירה מהירה של קבצים לגוגל דרייב ועוד. All Inboxes זמינה לאנדרואיד בלבד בשלב זה

נמרוד צוק 12:5431.03.15
משתמשי גרסת אנדרואיד של ג'ימייל שמשתמשים באפליקציה לניהול מספר חשבונות במקביל יהנו מתכונה חדשה שהחברה השיקה אתמול: תיבת דואר מאוחדת שמציגה את כל ההודעות הנכנסות מכל החשבונות המנוהלים באפליקציה במקום אחד. הגרסה החדשה תופץ בהדרגה בימים הקרובים לכל המשתמשים.
האופציה החדשה, המכונה All Inboxes, מופיעה בראש רשימת התיבות באפליקציה, מעל תיבת ה-Primary המציגה את ההודעות העיקריות מהחשבון הראשי. היא מאפשרת לאחד לא רק חשבונות ג'ימייל שונים אלא גם חשבונות משירותי מייל אחרים כמו יאהו מייל או אאוטלוק, ולהציג את ההודעות שלהם בפורמט השיחה של ג'ימייל.

 

אפליקציית ג'ימייל אפליקציית ג'ימייל צילום מסך: אפליקציה Gmail ובלוג גוגל

 

שיפור מרכזי נוסף בגרסה המעודכנת של האפליקציה הוא חיפוש יעיל יותר, שכולל השלמה אוטומטית חכמה יותר. שיפורים מינוריים כוללים את הגדלת שטח התצוגה בעת תצוגה מקדימה של קבצים מצורפים ואפשרות שמירת קבצים לגוגל דרייב בקליק אחד.

 

השיפורים באפליקציה מגיעים על רקע תחרות גוברת בתחום אפליקציות המייל לסמארטפונים וטאבלטים ושרותי מייל לדפדפן, שמציעים ממשקי משתמש אלטרנטיביים לג'ימייל. לפני חודשיים הוציאה מיקרוסופט את אפליקציית אאוטלוק לאנדרואיד, אפל הכניסה שיפורים רבים לאפקליקציית המייל המובנית של iOS בגרסה 8 האחרונה וחברות קטנות רבות מציעות אפליקציות מייל משלהן.

 

באוקטובר ניסתה גוגל לתת מענה נוסף לתחרות עם אפליקציית אינבוקס שהציעה ממשק משתמש בתפיסה חדשה עבור חשבונות ג'ימייל, אבל עד כה היא לא זכתה לפופולריות, עם מעט יותר ממיליון הורדות בסביבת אנדרואיד - לעומת יותר ממיליארד לאפליקציית ג'ימייל הרגילה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x