$
הייטק והון סיכון

ExitValley: גם אתה יכול להיות משקיע הון סיכון

הפלטפורמה המקוונת מאפשרת לכל אחד לבחור סטארט-אפ ולהשקיע בו גם בלי להיות מומחה טכנולוגיה או שותף בקרן הון סיכון. השיטה: פעולה במודל מימון המונים בדומה לקיקסטארטר, אך בליווי נאמן השקעה

עוזי בלומר 08:1114.03.15
ההשקעות בחברות סטארט-אפ זוכות להצלחה ולתהודה רבה במשק הישראלי - אבל התחום הזה נגיש בעיקר לקרנות הון סיכון, מומחי טכנולוגיה וחברות גדולות ולא לקהל הרחב.

אקזיט ואלי היא פלטפורמה שמנסה לשנות זאת - ועוקפת מגבלות כסכומי השקעה גבוהים מדי, מורכבות חוזית או פערי ידע טכנולוגי ועסקי.

 


 

מדובר בזירה מקוונת בה נפגשים יזמים ומשקיעים פוטנציאליים - הגולשים. הם יכולים לצפות בסרטוני תדמית של המיזמים, לקרוא על התוכנית העסקית שלהם ולהשקיע בהם תמורת מניות.

 

כשמושג סכום הגיוס המבוקש, יוצאת ההשקעה לדרך בליווי נאמן שמונה למיזם. אקזיט ואלי אינו מסנן את המיזמים שמגיעים אליו ואינו ממליץ למשקיעים על השקעות ספציפיות. האתר מבצע בדיקה כללית ראשונית, בודק שלא מדובר בגורמים פליליים, ומעלה את המיזמים לאתר, לשיקול דעתם של הגולשים.

 

לאחר ביצוע ההשקעה מתחייבת החברה לשמור על קשר שוטף עם המשקיעים, באמצעות זירה פנימית בה ניתן לפרסם דו"חות, לנהל הצבעות ועוד. מאחורי המיזם עומדים המנכ"ל יניב שריון וכן ירון אדלר, עודד פדרבוש, שחר שרגא, ניר מיטל, ויואל אטדגי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x