שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

מחקר: פייסבוק מבזבזת לכם את הסוללה יותר מכל אפליקציה

חוקרי חברת האבטחה AVG יצאו לגלות מיהן האפליקציות הכי פחות יעילות בתחום ניצול הסוללה, משאבי המעבד וחבילת הדאטה שלכם. ברשימת הגרועות ביותר מככבות פייסבוק, אינסטגרם, ווייז ויישומי סמסונג שמובנים בכל טלפון גלקסי

רפאל קאהאן 15:2326.02.15

מחקר של חברת האבטחה AVG מגלה כי פייסבוק היא אחת האפליקציות הבזבזניות ביותר בתחום זמן הסוללה. המחקר, שנערך בקרב משתמשים בארה"ב, בריטניה ואוסטרליה, נועד לבחון את היישומים שפוגעים הכי הרבה בטלפונים - בשלושה תחומים: השפעה כללית של האפליקציה על תפקוד המכשיר, בזבוז הסוללה ובזבוז הנתח הגדול ביותר בחבילת הדאטה.

אפליקציית פייסבוק מופיעה בכל הקטגוריות במקומות הגבוהים: היא ראשונה מבין האפליקציות המשפיעות לרעה על פעולתו הכוללת של המכשיר, ושלישית בקטגוריות בזבוז משאבי סוללה וניצול חבילת הגלישה. אינסטגרם לקחה את המקום השלישי בשקלול הכללי של המחקר. כמו גם אפליקציית WatchOn של סמסונג שמותקנת על כל מכשירי היצרנית שתופסת את המקום השישי. אפליקציית המסרים המיידיים המאובטחת BBM של בלקברי נמצאת במקום השביעי.

 

מקום ראשון שאינו מכובד במיוחד. פייסבוק מקום ראשון שאינו מכובד במיוחד. פייסבוק

 

אפליקציות נוספות שזוכות לציונים שליליים בדירוג הכללי הן ספוטיפיי במקום השני, פאת' במקום הרביעי, אפליקציית אמזון במקום החמישי, אפליקציית המסרים המיידיים ליין, המשחק 8 Ball Pool במקום התשיעי וסוגרת את הדירוג הכללי האפליקציה של עיתון הדיילי מייל.

 

כשמתייחסים אל כל קטגוריה בנפרד, הדירוגים משתנים מעט: פאת' ואמזון זוכות למקומות הרביעי והחמישי בקטגוריית ההשפעה הגלובלית על פעולת המכשיר. מבחינת בזבוז סוללה, אפליקציית ה-Beaming service של סמסונג עבור Beep'nGo תופסת את המקום הראשון, ואפליקציית Security Policy Updates של סמסונג מופיעה במקום השני. כאמור פייסבוק שלישית, ווייז הישראלית רביעית ואפליקציית Vault Hide SMS Pics&Videos במקום החמישי מבחינת בזבוז סוללה.

 

מובילת הקטגוריה השלישית של שימוש בתקשורת אינטרנט היא אפליקציית הדיילי מייל הבריטי, מיד אחריה אפליקציית אתר הבלוגים טאמבלר. במקום השלישי בבזבוז חבילת הגלישה שלכם הגיעה פייסבוק, אחריה אינסטגרם וסוגרת את החמישייה אפליקציית ספוטיפיי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x