$
המדריך

כך תפעילו את ווטסאפ גם מהמחשב ב-3 צעדים

אפליקציית הצ'ט הפופולרית השיקה אמש גרסת דפדפן, בעזרתה תוכלו להתכתב עם חברים גם מהלפטופ. מדריך זה יראה לכם כיצד לחבר את האפליקציה למחשב האישי בקלות

רפאל קאהאן 13:2322.01.15
ווטסאפ השיקה גרסה לדפדפן, שתאפשר לכם להתחיל להתכתב עם חבריכם גם מהמחשב. בשלב זה היא זמינה עבור משתמשי כל גרסאות האפליקציה למעט בעלי האייפון, בשל מגבלות שהטילה אפל. במדריך זה תלמדו כיצד לחבר את המחשב לווטסאפ.  

1. ראשית, יש לעדכן את האפליקציה אל הגרסה האחרונה שלה. לאחר מכן, עליכם להיכנס ללינק זה בדפדפן המחשב שלכם. הוא מביא אתכם לעמוד רשת ובו מוצג קוד QR.

 

הברקוד שיראה לכם הלינק הברקוד שיראה לכם הלינק צילום מסך: רפאל קאהאן

 

2. היכנסו לאפליקציית ווטסאפ בסמארטפון והיכנסו לתפריט ההגדרות. הוא נמצא בכפתור בצורת שלוש נקודות שממוקדם בחלק העליון של תצוגת האפליקציה. היכנסו אליו וליחצו על כפתור WhatsApp Web.

 

כפתור ווטסאפ ווב כפתור ווטסאפ ווב צילום מסך: רפאל קאהאן

 

3. האפליקציה תקפיץ לכם חלונית עם סורק ברקודים, איתו אתם סורקים את ה-QR קוד שמופיע לכם בדפדפן של המחשב. וזהו, מעכשיו החשבון שלכם יקושר אוטומטית לדפדפן.

 

סורק הברקודים המובנה בווטסאפ סורק הברקודים המובנה בווטסאפ צילום מסך: רפאל קאהאן

 

קחו בחשבון שעליכם להיות מחוברים עם האפליקציה בסמארטפון כל הזמן כדי  שזה יעבוד. אם תכבו את האפליקציה או את הסמארטפון יהיה עליכם להתחיל את כל התהליך מחדש.בנוסף, אנו ממליצים לא לשכוח לסגור את הדפדפן אם אתם נמצאים על מחשב ציבורי - אחרת תמשיכו להיות מחוברים ואנשים זרים או לא מורשים עלולים לנצל זאת.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x