$
הייטק והון סיכון

RealMatch גייסה 8 מיליון דולר

החברה מספקת שירותי איתור וגיוס עובדים ברשת, שמתבססים על התאמת מודעות דרושים לקהלי יעד ספציפיים. את סבב הגיוס הובילו הקרנות אדיסון, אוריקס וכרמל. עד כה גייסה רילמאטץ' 26 מיליון דולר

ניצן סדן 17:3319.01.15
רילמאטץ' (RealMatch) גייסה שמונה מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו הקרנות אדיסון, אוריקס וכרמל. החברה מספקת שירותי גיוס עובדים ברשת. זהו סבב גיוס שלישי לחברה.
רילמאטץ' הוקמה ב-2007 בידי גל אלמוג, מעסיקה יותר מ-100 עובדים וגייסה עד כה 26 מיליון דולר. הטכנולוגיה של החברה מתבססת על בחינת פרטי עובדים פוטנציאליים עבור ארגונים מסוגים שונים ופרסום מודעות דרושים בנוסחים מתואמים. לפי נתוני החברה, אתרים שמשתמשים בכלים שלה מציעים כיום מיליוני משרות.

 

איתור עבודה, בסיוע אלגוריתם חכם איתור עבודה, בסיוע אלגוריתם חכם צילום: shutterstock

 

החברה מעריכה את שוק גיוס העובדים ברשת בכ-19 מיליארד דולר. לטענתה, היא מסוגלת להתאים לבעלי כישורים מסוגים ספציפיים מודעות שימשכו אותם להגיש מועמדות. כך, מקבלים המעסיקים פניות ממועמדים רלוונטיים במיוחד ובעלי כישורים מתאימים – מה שמאיץ את תהליך גיוס העובדים ומועיל לשוק העבודה כולו.

 

"החברה הפכה במהרה לשחקן דומיננטי בתחום פרסום מודעות הדרושים", מסר בהודעה לעיתונות ג'ונתן באלקלי, מנכ"ל רילמאטץ'. "יש לה טכנולוגיה חדשנית ושותפויות משמעותיות עם אתרים מובילים שמציעים גישה למאגר עצום של מעסיקים. הגיוס החדש מהמשקיעים הקיימים והחדשים נותן תוקף למודל שלנו ויסייע לשמר את העמדה המובילה שלנו בשוק". החברה צפויה להקצות את ההון שגויס למהלכי מו"פ ושיפור השירות שלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x