$
חדשות טכנולוגיה

הטלוויזיה של סלקום יוצאת לדרך; המחיר - 99 שקל לחודש

החבילה כוללת את ערוצי עידן פלוס שנקלטים מהאוויר, וספריית vod באינטרנט עם סרטים וסדרות לצפייה בכל זמן ולכל הגילאים. מנכ"ל סלקום, ניר שטרן: "הגיע הזמן לטלוויזיה אחרת. לא לפי משקל אלא לפי איכות"

אופיר דור 10:4629.12.14

לאחר שלוש שנים של הכנות, סלקום משיקה הבוקר (ב') את הטלוויזיה שלה שתנסה להתחרות בשתי החברות הוותיקות בשוק, Hot ו-yes.

 

מנכ"ל סלקום הציג את חבילת הטלוויזיה וחשף לראשונה רשמית את פרטיה. "הגיע הזמן לטלוויזיה אחרת. לא לפי משקל אלא לפי איכות", אמר ניר שטרן. המחיר של החבילה בסלקום הוא 99 שקל לחודש .שטרן אמר כי "המחיר בישראל גבוה מידי זה מגיע למאות שקלים בחודש. אצלנו תקבלו את הכל במחיר אחד כולל כל התכנים ב-vod".

 


 

סלקום תציע גם חבילה משולבת של טלוויזיה ו-3 קווי סלולר למשפחה במחיר 198 שקל. הממיר הראשון למשפחה יינתן ללא תשלום אך מחירו של כל ממיר נוסף יהיה 29 שקל. סלקום מכוונת למודל של התקנה עצמית של הממיר כאשר התקנה עם טכנאי תעלה 99 שקל בתשלום חד פעמי.

 

החבילה משלבת בין ערוצי עידן פלוס שנקלטים מהאוויר דרך הממיר של סלקום. לצד זה סלקום מציעה ספריית vod באינטרנט עם סרטים וסדרות לצפייה בכל זמן ולכל הגילאים. הממיר של סלקום עם ממשק מהודק תומך בחיבור ישיר לרשתות חברתיות באינטרנט ואפשרות לשיתוף התכנים שבהם צופה המשתמש. השירות מאפשר לצפות בכל התכנים דרך הטאבלטים והסמארטפונים.

 

החל מהיום אפשר להתחיל להזמין את המוצר החדש באתר האינטרנט של סלקום וממחר הוא יימכר במרכזי השירות.

 

הטלוויזיה של סלקום הטלוויזיה של סלקום

בין הסדרות שרכשה סלקום ישנן בית הקלפים, שובר שורות, בוס, בטא, אלפא האוס, מנהטן, טרנספרנט, שחור הוא הכתום החדש, אלפא האוס. כל הסדרות כלולות בחבילה כולל סדרות ישראליות שכבר שודרו בחבילה. רוב התוכן כולל הסרטים שסלקום תציע הם באיכות hd ויהיו ללא תשלום. החברה תציע בחבילה גם מגוון תכנים לילדים. הממיר של סלקום יאפשר לצפות בקדימונים לתוכניות ולסרטים לפני הצפייה בתכנים.

 

סלקום מציעה אפשרות לצפייה במגוון מקורות מהאינטרנט דרך הטלוויזיה הביתית כמו youtube. השלט של סלקום דו צדדי עם הכפתורים מצד אחד ומהצד השני מקלדת מלאה.

 

בתחום הספורט מציעה סלקום שיתוף פעולה עם ערוץ הספורט. החברה מבטיחה מגוון שידורים חיים מהתכנים של ערוץ הספורט ואפשרות לצפות בתקצירים מיוחדים ובתוכניות של הערוץ בממשק אינטרנטי.

 

סלקום מציעה גם קטלוג מלא של מוזיקה עם דיסקים מלאים מסלקום ווליום, קטלוג המוזיקה שלה, בממשק חדשני.

 

שר הפנים גלעד ארדן, עד לאחרונה שר התקשורת, שדחף את סלקום להיכנס לשוק הטלוויזיה, אמר כי "חיכיתי ועם ישראל חיכה לפתיחת התחרות בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית והיום זה קורה.הדואופול של הוט ויס לא השאיר ברירות ללקוח והיה צריך לשנות את זה. כמי שהתנסה בשירות בביתו, זאת בשורה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x