אפליקציות

בדיקת כלכליסט

Home Design 3D: לעצב את הבית מהסלולרי

תוכנות לעיצוב פנים ואפילו לאדריכלים הן לא משהו חדש. אולם השימוש בהן דורש השקעה מסויימת בלימוד התפעול שלהן, Home Design 3D יודעת לספק את אותה איכות בקלות ובעיקר - בפחות כסף

רפאל קאהאן 17:0306.12.14

וילה חדשה או דירה ישנה, כל תירוץ טוב עבור שינוי בעיצוב הפנים של הבית. ואולם, הבעיה העיקרית שמגיעה עם ההחלטה הזו היא עניין הזזת החפצים ממקום למקום עד שמחליטים היכן הם נראים הכי טוב. בשביל למנוע מאיתנו את המצב הלא נעים בו אנחנו מזיזים וגוררים ריהוט כבד מצד אחד של הסלון לצדו השני, כדאי להסתייע באפליקציה לסיוע בעיצוב הבית.

אם עד היום רוב האפליקציות (או יותר נכון התוכנות) שיכלו לסייע בעדנו דרשו קורס בשביל להבין כיצד לתפעל אותן. עם אפליקציית Home Design 3D נוכל לקבל את אותה תוצאה ללא צורך בהזזת הבית ובכאבי הגב הנלווים.

 

ממשק האפליקציה פשוט ונוח במיוחד ממשק האפליקציה פשוט ונוח במיוחד

 

האפליקציה מאפשרת לכם להגדיר את המרחב אותו אתם רוצים לעצב. ראשית יש ליצור את החדרים או החללים בעזרת מספר כלים פשוטים. בוחרים את השטח המבוקש על ידי גרירה והצבה של קירות ובחירת אורכם. האפליקציה מאפשרת לכם ליצור גם חלונות ופרזולים בהתאם לדרישתכם.

 

הציבו את הקירות והתחילו לעצב הציבו את הקירות והתחילו לעצב

 

לאחר שיצרתם את החדר, או הדירה, תוכלו להתחיל להציב בתוכו את פריטי העיצוב או הריהוט. זה יכול להיות כיסאות, ספות, שולחנות או מדפים ואפילו גופי תאורה. אמנם אי אפשר ליצור את הפריטים בעצמכם ויש להשתמש באלו שהאפליקציה מעמידה לרשותכם, אבל בינינו רוב הספות די דומות ואת הגודל ניתן להתאים בתוך האפליקציה.

 

אז היכן שמים את הספה? אז היכן שמים את הספה?

 

היתרון הגדול של האפליקציה הוא מנוע התלת ממד שמוטמע בה. הוא מאפשר לכם להתהלך בתוך הדירה או הבית כמו בתוך משחק תלת ממדי. היתרון הגדול הוא שכך ניתן להתרשם באופן מציאותי מהעיצוב ולקבל גם תחושה של נפח, משהו שבתכנית דו ממדית או על נייר קשה עד בלתי אפשרי לבצע.

 

למקרה שתזדקקו לפריטים נוספים, ניתן תמיד להוסיף ערכות פריטים נוספות אך אלה ידרשו מכם לגרסה בתשלום. מה שמביא אותנו לנושא הכאוב יותר. האפליקציה הבסיסית חינמית, אולם אם תרצו גם לשמור את התכנית שיצרתם תצטרכו לרכוש אותה בעלות של כ-28.90 שקל לגרסה הבסיסית, או 42.70 שקל לגרסה המקצועית יותר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x