$
אפליקציות

בנק הפועלים משיק אפליקציות מחשוב לביש

הבנק ישיק שתי אפליקציות, הראשונה עבור שעונים חכמים מבוססי אנדרואיד והשנייה עבור המשקפיים החכמים של גוגל. בהמשך תושק גם אפליקציה עבור השעון של אפל

רפאל קאהאן 17:0109.11.14

בנק הפועלים הודיע על השקת שני שירותים חדשים, שנשענים על מערכות מחשוב לביש. הבנק ישיק שתי אפליקציות המותאמות לשעונים חכמים ול-Google Glass. 

אפליקציית Poalim SmartWatch - אפליקציה לשעונים חכמים מבוססי אנדרואיד מאפשרת ללקוחות הבנק לצפות ביתרת חשבונם העדכנית ובהוצאות הצפויות עד סוף החודש וזאת מבלי להקליד את פרטי הזיהוי לחשבונם.

 

אפליקציית השעון החכם מאפשרת לבדוק את היתרה מבלי להקליד פרטי זיהוי אפליקציית השעון החכם מאפשרת לבדוק את היתרה מבלי להקליד פרטי זיהוי

 

מבנק פועלים נמסר כי בעתיד תושק אפליקציית השעון החכם לדגמים נוספים, כגון השעון החדש של אפל (Apple Watch), עליו הכריזה החברה באחרונה, לאחר שיחל שיווקו. 

 

הבנק הציג גם אפליקציית גוגל גלאס שתאפשר לצפות במצב החשבון, וכן למצוא את סניפי הבנק הקרובים ולנווט אליהם. מירב ספקטורובסקי-ששון, מנהלת אגף בנקאות ישירה בבנק הפועלים מסרה: "מטרתנו המרכזית היא לספק ללקוחותינו חוויה אחידה במגוון ערוצים המרחיבה את נקודות הממשק עם לקוחותינו, וכך אנו עושים גם בהקשר של הטכנולוגיה הלבישה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x