$
אפליקציות

Knowmail: האפליקציה שתעשה לכם סדר באאוטלוק

סטארט-אפ ישראלי חדש פיתח אפליקציית בקרת מייל חכמה, שמסוגלת לזהות מיילים חשובים ולתעדף אותם עבור המשתמש. החברה היא בוגרת מאיץ הסטארט-אפים של מיקרוסופט וגייסה יותר ממיליון דולר

עוזי בלומר 09:4910.10.14
רבים מאיתנו מוצפים בכמויות גדולות של מיילים ונאלצים לבזבז זמן על סינון, מיון ומענה. אפליקציה ישראלית חדשה בשם Knowmail באה לעשות סדר בתחום הזה באמצעות למידת התנהגות המשתמש.
האפליקציה מתעדפת מיילים דחופים ומזהה כאלה שהם חשובים יותר מאחרים, יודעת לתמצת מסרים ארוכים, לסנכרן פגישות וגם להפיץ בלחיצה אחת הודעות לקבוצות רלוונטיות ברשתות חברתיות. היא נמצאת עדיין בשלב בטא ואפשרויות נוספות יוצגו בהמשך.

 


 

את החברה מנהל המנכ"ל חיים סניור, יחד עם עודד אביטל ואבי מנדלברג, יוצא ורינט שמתמקד בפיתוח הטכני של האפליקציה. נואומייל היא בוגרת המחזור האחרון במאיץ החברות של מיקרוסופט. היא השלימה סבב סיד של יותר ממיליון דולר, רובו ממשקיעים אמריקאים.

 

Knowmail: ניהול יעיל של הודעות מייל Knowmail: ניהול יעיל של הודעות מייל צילום: שאטרסטוק

 

המודל העסקי הוא שירות חינמי למשתמש הפרטי ומכירת שירותים נוספים לארגונים. סניור הדגיש שפרטיות המשתמש נשמרת. לדבריו, כל המידע האישי ותוכן המיילים לא מגיע לידי Knowmail בשום שלב של השימוש במערכת. כיום מתאימה המערכת לשימוש באאוטלוק של מיקרוסופט ובעתיד תותאם למשתמשי אנדרואיד ו-iOS.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x