$
הייטק והון סיכון

סנטריקס גייסה 6 מיליון דולר

החברה פיתחה כלים להתמודד עם מתקפות רשת מסוגים שונים, ביניהן DDoS, על ידי בניית אתרי הטעיה. את סבב הגיוס הובילו הקרנות מאגמה ונצ'רס וסידר ומשרד המדען הראשי

מאיר אורבך 16:5817.09.14

חברת סייבר ישראלית נוספת הודיעה על גיוס הון ומצטרפת לשורה ארוכה של גיוסים בתחום. סנטריקס, שיושבת בכפר נטר, גייסה 6 מיליון דולר בהובלת קרנות הון הסיכון הישראליות מאגמה ונצ'רס וסידר וכן מהמדען הראשי.

בנוסף הודיעה החברה על מינויו של זאב ברגמן, מנכ"ל נייס וקומברס לשעבר לתפקיד יו"ר החברה ואת אמיר אורעד לתפקיד חבר דירקטוריון. אמיר היה בעברו מנהל חטיבת אקטימייז בנייס וממייסדי חברת סאיוטה שנמכרה ל-RSA.

 

זאב ברגמן זאב ברגמן צילום: עמית שעל

 

החברה מתכוונת להעביר את מטה החברה לוולטהאם מסצ'וסטס ליד בוסטון ולהקים שם מטה של שיווק ומכירות. הכסף שגייסה החברה ישמש אותה להרחבת פעולות אלה. הפעילות בארצות הברית תנוהל על ידי ישראל ברק, אחד ממייסדי החברה.

  

סנטריקס מפתחת מערכות הגנה מבוססות ענן מפני איומי רשת. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לאתרים להתמודד עם מתקפות הכוללות דחיית שירות ופריצות שונות. הטכנולוגיה של החברה מסוגלת להבדיל בין מתקפות לבין משתמשי אינטרנט לגיטימיים על ידי בניית אתרי מראה לאתרים המותקפים ובכך להטעות את התוקפים. לחברה יש כיום כ-30 לקוחות, רובם מישראל וביניהם בנק הפועלים, אורנג' ובנק לאומי. סנטריקס נוסדה על ידי עופר וולף, ישראל ברק ונמרוד לוריא.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x