$
אפליקציות

האח החכם: חמש אפליקציות מעקב נוחות ומומלצות

בשביל לדעת אם הילדים כבר בדרך הביתה או הגיעו לחוג, לוודא שהעובדים לא מתעכבים או אפילו סתם לשתף את המיקום שלכם עם מישהו, צריך אפליקציות מיוחדות

רפאל קאהאן 12:0006.09.14

אחד מחלומות הילדות של רובנו הוא להיות ג'יימס בונד כשנגדל. אולם, מה לעשות ומבחני הקבלה ל-MI6 או למוסד ול-CIA אינם משהו שזמין לכל אחד. למרות זאת הטכנולוגיה מספקת לנו כיום מספר לא קטן של אפשרויות לבצע מעקב אחר הסובבים אותנו. בין אם אנחנו רוצים לדעת שהילדים לא חורגים מהתוכניות שסוכמו עימם מראש וכלה בבקרה על עובדים, או סתם כדי לשתף את מיקום הפיקניק המשפחתי - אפליקציות מעקב יכולות להיות שימושיות מאוד.

Trick or Tracker: ילד, היכן נעלמת?

 

מכירים את הקטע שבו הילד עומד ליד הדלת וזורק לכם בהפטרה כדרך אגב: "הלכתי לחבר, אני אחזור אח"כ"? אז בשביל להיות בטוחים שזה אכן מה שהוא עומד לבצע, תוכלו להשתמש באפליקציה הזו. היא קלה לשימוש ומיועדת יותר למעקב אחר ילדים ובני נוער.

 

Trick or Tracker Trick or Tracker

 

זמינות: לאייפון (17.90 שקל) ולאנדרואיד (17.60 שקל)

 

Phone Tracker for iPhones: עקוב אחריהם

 

אפליקציה זו מציעה מערכת לניטור ומעקב אחר תנועות בעל האייפון עד 24 שעות אחורה. המערכת מאפשרת לקבל את מיקום הנעקב על המפה וכן אפשרות להדליק ולכבות את הניטור. הגרסה הבסיסית חינמית.

 

Phone Tracker Phone Tracker

 

זמינות: חינם לאייפון

 

Glympse: דע את מיקומך

 

Glympse היא יותר מאפליקציה. מדובר בשירות שמספק מערכת לשיתוף מיקום עבור המשתמש. ניתן למשל להקים קבוצה ולצרף אליה אנשים, מה שמאפשר למשל לשלוח לכולם הוראות הגעה לאירוע ולעקוב אחר יישומן. ניתן להגביל את השימוש בתכונת המעקב באופן עצמאי.

 

Glympse Glympse

 

זמינות: חינם לאייפון, אנדרואיד ו-ווינדוס פון

 

Connect - Social Map & Address Book: חברים, אנחנו על המפה!

 

כמו פורסקוור או אפליקציות צק אין אחרות, Connect מתיימרת להציג לכם את מיקום חברי הפייסבוק שלכם על מפה. הרעיון הוא להיות מסוגל לזהות מתי החבר לידכם וכך להציע לו להיפגש לסרט.

 

Connect Connect

 

זמינות חינם לאייפון

 

Find My Friends: אחי, איפה אתה?

 

כמו האפליקציה לעיל, גם FMF משמשת למציאת חברים ומשפחה על מפה וירטואלית. האפליקציה מתהדרת בממשק פשוט ונוח לשימוש וכן באפשרות לשלוט על יכולת המעקב מרחוק של המכשיר.

 

Find My Friend Find My Friend

 

זמינות: חינם לאייפון ואנדרואיד

בטל שלח
    לכל התגובות
    x