$
אפליקציות

בגדי האנדרואיד החדשים: ממשקים אלטרנטיביים לטלפון

מערכת ההפעלה של גוגל תומכת בהתקנת יישומים שמשנים את המבנה שלה ומוסיפים שלל אפקטים, אפשרויות ואפילו אייקונים שונים לאפליקציות. לפניכם חמישה מהטובים שבחבורה, בעזרתם תקבלו חוויית שימוש משופרת בטלפון

רפאל קאהאן 21:0215.08.14

שלא כמו באייפון, מכשירים מבוססי אנדרואיד נהנים מיכולת להתאים אישית כמעט כל תכונה במכשיר. ואולם, לא כל ממשקי המשתמש של יצרניות המכשירים יספקו לכם חוויית שימוש יעילה. על מנת לפתור את הבעיה הופיעו עם השנים לאנצ'רים, קרי אפליקציות שמאפשרות לכם לקבל ממשק משתמש עם יכולות שונות.

לכל לאנצ'ר יש את היתרונות והחסרונות שלו. אחד יספק לכם ארגון אוטומטי של האפליקציות לתיקיות, אחר יאפשר לכם לפתוח יישומים ישירות ממסך הנעילה ושלישי ייתן לכם ריבוי מסכי בית. לפניכם חמישה מומלצים במיוחד.

 

Nova Launcher: התאמה אישית ומהירות

 

הלאנצ'ר של נובה נחשב לאחד הטובים ביותר. הוא מהיר ומספק אפשרות התאמה אישית לכמעט כל תכונה בממשק המשתמש. בנוסף הוא מאפשר להפעיל את גוגל Now ישירות ממסך הבית של המכשיר. עשרות התכונות שלו בגרסה החינמית יקבלו שדרוג בגרסה הפרימיום, בדמות שליטה על ידי מחוות, התראות וריבוי מגירות אפליקציות.

 

Nova Launcher Nova Launcher

 

זמינות חינם לאנדרואיד, 14 שקל לגרסת הפרימיום

 

Apex Launcher: ריבוי מסכי בית בקצות האצבעות

 

אייפקס מאפשרת לכם לקבל עד תשעה מסכי בית לטובת אוסף האפליקציות. מעבר לכך הוא מאפשר להוסיף עד שבעה קיצורים לאפליקציות בתחתית המסך ולהוסיף עד חמישה מקבצי קיצורים נוספים. עוד מהתכונות הבולטות: אפשרויות מיון מתקדמות, אנימציות מעבר בין מסכים ואפשרות להחביא אייקונים ממגירת האפליקציות.

 

Apex Launcher Apex Launcher

 

זמינות חינם לאנדרואיד

 

Smart Launcher 2: התחכום שבפשטות

 

אם אתם לא אוהבים ממשקים מסובכים, Smart Launcher 2 הוא הלאנצ'ר שאתם צריכים. הוא מתבסס על ממשק בצורת פרח ממנו אתם יכולים להריץ את האפליקציות העיקריות בהן אתם משתמשים. הוא יודע למיין אוטומטית את האפליקציות במגירה שלכם ומאפשר להריץ אותן על ידי מחוות מותאמות.

 

Smart Launcher 2 Smart Launcher 2

 

זמינות חינם לאנדרואיד

 

EverythingMe: הסדרן האוטומטי

 

לאנצ'ר זה הוא ישראלי למהדרין ונחשב לאחד מהמובילים כיום בשוק. התכונה העיקרית שלו היא היכולת למיין את האפליקציות שלכם באופן אוטומטי לתיקיות מותאמות,כגון מסעדות, ניווט, מדיה חברתית וכו'. בנוסף הוא מתיימר לנחש עבורכם לאיזה אפליקציות תזדקקו בהתאם לשעות היום או המיקום, למשל אפליקציות חדשות בבוקר או לוח השנה בעבודה.

 

EverythingMe EverythingMe

 

זמינות חינם לאנדרואיד

 

Yahoo Aviate: מסכי בית מותאמים אישית

 

יאהו קנתה את הלאנצ'ר הזה לפני זמן לא רב (ועדיין לא הרגה אותו). אז כנראה שמישהו שמה עושה עבודה טובה. התכונה העיקרית שלו מאוד דומה ל-EverythingMe אולם במקום ארגון אוטומטי של אפליקציות בתיקיות, פה מאורגנות האפליקציות בתוך מסכי בית שמתאימים את עצמם לצרכים שלכם בהתאם לשעה ולמיקום.

 

Yahoo Aviate Yahoo Aviate

 

זמינות חינם לאנדרואיד 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x