$
הייטק והון סיכון

חממת טרה לאב מציעה מקלט לסטארט-אפים מהדרום

החממה של קרן טרה ונצ'ר פרטנרס, שממוקמת ביקנעם, מזמינה חברות מדרום הארץ לפעול ממרחב העבודה שבה. בנוסף, תציע ליזמים גם שירותי ייעוץ טכנולוגי ועסקי

מאיר אורבך 14:4913.07.14
המצב הקשה בדרום הארץ וחוסר היכולת של חברות רבות לתפקד באופן סדיר הביא גופים רבים בתעשייה לצאת ביוזמות סיוע. חממת טרה לאב מיקנעם של קרן הון הסיכון טרה ונצ'ר פרטנרס מציעה ליזמים מהדרום להתארח במתקני החממה עד סוף מבצע "צוק איתן".

החממה מציעה ליזמים סביבת עבודה מלאה ומתקדמת שכוללת שטחי משרד ותשתיות שנדרשות לפעילותם. בנוסף, יוכלו היזמים שיגיעו לחממה להיעזר בשירותי הייעוץ שמציע הצוות המקצועי של טרה לאב בתחומי הפיתוח הטכנולוגי והעסקי, השיווק ועוד.

 

אסטורה מודונה, שותף מייסד בקרן טרה ונצ'ר פרטנרס אסטורה מודונה, שותף מייסד בקרן טרה ונצ'ר פרטנרס

 

מנכ"ל טרה לאב, ברק גולדשטיין, הדגיש כי החממה תמשיך להעניק ליזמים מהדרום סביבת עבודה עד שוך ההפצצות. "לאורך כל השנה חממת טרה לאב מהווה בית ליזמים ופרויקטים בשלבי פיתוח שונים וכמי שפועל ועובד בצפון, גם אנו מכירים את הקושי העצום שבקיום שגרת עבודה שוטפת תחת איום הטילים. לאות סולידריות החלטנו בחממה להתגייס ולהזמין אלינו יזמים מאזור הדרום, על מנת לאפשר להם, גם בימים אלה, להמשיך את שגרת עבודתם, ולספק להם סביבת עבודה תומכת ורגועה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x