$
אפליקציות

מיקרוסופט השיקה כלי עריכת וידאו לווינדוס פון 8.1

האפליקציה החדשה פותחה במקור על ידי נוקיה, וזמינה לכל מכשירי סדרת לומיה. היא מאפשרת אפקטים כגון סלואו-מושן והוספת פילטרים

נמרוד צוק 16:3110.07.14
משתמשי מכשירי ווינדוס פון לא נהנו עד כה מהיצע גדול במיוחד של כליי עריכת וידאו, וכעת מיקרוסופט מנסה לשנות את המצב באמצעות Video Tuner - אפליקציית עריכת וידאו מקוון חדשה שפותחה בחטיבת המכשירים של נוקיה - שנמצאת כעת בבעלות מיקרוסופט.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם החל מאתמול (רביעי), למשתמשים בעלי טלפון חכם מסדרת לומיה המריצים את גרסת מערכת ההפעלה ווינדוס פון 8.1 העדכנית ביותר. היא נועדה להציע  אלטרנטיבה רשמית לאפליקציות צד ג' ולאפליקציה הפשוטה יותר, Movie Moments, שמיקרוסופט סיפקה עד כה למשתמשי מערכת ההפעלה ורק איפשרה יצירת סרטונים עם כמעט שום יכולת עריכה.

 

Video Tuner Video Tuner

 

בין היכולות שמוצעות ב-Video Tuner אפשר למצוא כלים לחיתוך הפריים, הכפלתו או סיבוב התמונה, חיתוך מקטעים מתוך הוידאו, אפשרות לעיבוד הוידאו באמצעות פילטרים כגון ספיה, הוספת אפקטים קוליים ומוזיקה, וכן טיפול בבהירות, בקונטרסט וברוויית הצבעים. האפליקצית תומכת ביבוא קבצי MP3 ו-MP4, ומציעה אפשרות לאחסן את הסרטון הערוך על שרות הענן OneDrive של מיקרוסופט וכפתורים לשיתוף בכל הרשתות חברתיות. פיצ'ר מעניין נוסף שהאפליקציה מציעה היא יכולת לשנות את קצב התצוגה של הסרטון, בנסיון לתת מענה ליכולת הסלואו-מושן המרשימה שאפל שילבה במצלמת האייפון 5S.

 

האפליקציה תומכת ב-14 שפות, בהן אנגלית, ספרדית, צרפתית, הולנדית ואיטלקית.

 

בשבועות האחרונים מיקרוסופט מבצעת שורה של מהלכים שנועדו לחזק את מקומה של נוקיה בענף המובייל: השקת דגם ראשון בדור השני של מכשירי נוקיה X מבוססי האנדרואיד, מיתוג החדש של מכשיריה תחת השם "Nokia by Microsoft", ושדרוג חווית השימוש במנוע החיפוש בינג עבור משתמשי ווינדוס פון מחוץ לארה"ב.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x