$
הייטק והון סיכון

BioCatch גייסה 10 מיליון דולר

החברה מפתחת טכנולוגיות לזיהוי משתמשים באתרי סחר ובנקאות כדי למנוע מקרי התחזות והונאות מקוונות. את סבב הגיוס הובילו OurCrowd של ג'ון מדבד וקרן בלאמברג קפיטל

מאיר אורבך 17:0217.06.14

חברת אבטחת המידע ביוקץ' (BioCatch) גייסה 10 מיליון דולר בהובלת OurCrowd של ג'ון מדבד ובלאמברג קפיטל. BioCatch אוספת ומנתחת יותר מ-400 פרמטרים ביו-התנהגותיים, קוגניטיביים ופיזיולוגיים ליצירת פרופילי משתמש ייחודיים למבקרים באתרי בנקאות ומסחר.

 

כך יכולה לאמת את זהות המשתמשים ולגלות עסקות חשודות והונאות. בנוסף, יכולים הכלים שלה לאמת זהות עובדים בארגונים, כדי להגן על מידע רגיש מפני גניבה.

 

דיוויד בלאמברג, מהמשקיעים בחברה דיוויד בלאמברג, מהמשקיעים בחברה צילום: עמית שעל

 

החברה הוקמה ב-2010 על ידי בני רוזנבוים, מוותיקי תעשיית ההייטק המקומית ובכיר לשעבר בחברת מג'יק (מנכ"ל ביוקץ') ואבי תורג'מן, בכיר לשעבר ביחידת 8200, שחתום על פיתוח הטכנולוגיה שלה. עד כה גייסה החברה 2.2 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים, כמו מייסד אלדין ינקי מרגלית ומייסד מג'יק דיוויד אסיא, ובימים אלו היא נמצאת בסבב גיוס גדול להרחבת פעילותה.

 

הגיוס הנוכחי ישמש להרחבת מאמצי המחקר והפיתוח של החברה ולקידום המכירות והשיווק בשווקים מרכזיים כארה"ב ואירופה. כחלק מהמהלך, אלון ליפשיץ, שותף בבלמברג קפיטל, ורון מוריץ מטעם OurCrowd יצטרפו למועצת המנהלים של BioCatch.

 

במהלך השנה האחרונה רשמה ביוקץ' צמיחה משמעותית והיא כיום פעילה במספר בנקים, אתרי מסחר אלקטרוניים וחברות בינלאומיות. לצוות של החברה הצטרפו דמויות מובילות בעולם אבטחת המידע, כולל עובדים בכירים לשעבר של Trusteer ,RSA ו-Vasco. החברה כיום מונה 20 עובדים. 
בטל שלח
    לכל התגובות
    x