$
אפליקציות

mySupermarket: אז מהו באמת סל הקנייה הזול ביותר?

החברה הישראלית מחזיקה בטכנולוגיה המאפשרת להשוות בין סלי מוצרים שאינם זהים באמצעות טכנולוגיה של ניתוח מילולי ומידע לשוני. בעזרת האפליקציה שלה, ניתן לדעת בדיוק היכן נמכרים המוצרים המשתלמים בשוק

אסף גלעד 07:5206.05.14

השוואת מחירים בין מוצרים בסופר היא מלאכת מחשבת, ועם זאת כולנו מתייחסים אליה באופן חובבני למדי. אנחנו משוכנעים שאנחנו קונים ברשת זולה או מוצר הנמכר במחיר הזול ביותר מבין כל הרשתות, אבל במרבית המקרים מדובר בלא יותר מאשר אשליה שאנחנו נוטלים בה חלק.

אולי יש לנו יכולת להשוות בין מוצרים במגוון סניפים באמצעות אתרי השוואת מחירים, אבל בדרך כלל אנחנו מתקשים לעשות זאת כשמדובר בסל קניות. אחרי הכל , גדלי האריזות השונים והמשתנים וריבוי המותגים יוצר בלבול שלא מאפשר לבצע השוואה מדויקת בין הרשתות. mySupermarket הישראלית מחזיקה בטכנולוגיה המאפשרת להשוות בין סלי מוצרים שאינם זהים באמצעות טכנולוגיה של ניתוח מילולי ומידע לשוני.

 


 

mySupermarket היא סטארט-אפ ישראלי שנוסד ב-2005 ופעל עד כה בעיקר בבריטניה, אך מחאת יוקר המחיה של שנת 2011 והדין הציבורי על הסוגיה הביאה את המנכ"ל גלעד שמחוני להפנות חלק מתשומת הלב גם הביתה. בימים האחרונים השיקה החברה אפליקציה למכשירים ניידים המאפשרת שירות לקניית סלי קניות ברשתות מרכולים הכוללת השוואת מחירי מוצרים וסלי קניות בין 5 הרשתות: מגה, שופרסל, רמי לוי, יינות ביתן ורשת ויקטורי. לטענת שמחוני, שימוש באפליקציה יכול להביא לחסכון של עד 35% בכל קניה.

 

‏‏‏

האפליקציה מאפשרת ליצור רשימות קניות; לסרוק מוצרים באמצעות ברקוד ולהוסיפם לרשימה, למשל כשנגמר מוצר בבית, או להשתמש בסריקה תו"כ קניה כדי להשוות מחירים בין סניפים ומאפשרת השוואת סלי הקניה בין רשתות השיווק השונות; וכן מגוון אפשרויות השאולות מאתרי קניות כגון "החלפת מוצר נבחר במוצר אחר כדאי יותר; הצעת מבצעים וחיווי לגבי המחיר הנוכחי של כל מוצר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x