אפליקציות

Wego: המדריך לטרמפיסט

עוצרים לטרמפיסטים? אפליקציה ישראלית חדשה מאפשרת למשתמשים לחלוק נסיעות ולחסוך בדלק. היא זמינה כיום לאנדרואיד ובעתיד הקרוב תגיע גם לאייפון ולמכשירי ווינדוס פון

אסף גלעד 08:1229.03.14

אפליקציות לשיתוף מכוניות הן לא עסק חדש. בעוד GetTaxi מחליפה את תחנת המוניות, היא מאפשרת לכם לחסוך את הושטת היד ולהזמין מונית. אפליקציות מתקדמות יותר בארה"ב כגון SideCar או Lyft מאפשרות לרכבים פרטיים להפוך למונית בהזמנה, אם כי בדרך כלל מדובר בנהגים שעושים זאת למטרת רווח או פרנסה, גם אם צדדית.

 

ובכל זאת, עדיין לא קמה לה אפליקציה יציבה וצומחת שתאפשר לכם להצטרף לנסיעה קיימת - נסיעה אותנטית של אדם רגיל שנוסע בבוקר לעבודה, ועובד במקרה במסלול דומה לשלכם, מלבד אולי Blabla Car הבריטית.

 

אפליקצייה ישראלית בשם Wego גייסה לאחרונה 350 אלף דולר מחממת ניסטק, חממה פרטית מחיפה, להשקת אפליקצייה לשיתוף נסיעות פרטיות. החזון הוא פשוט: קחו אתכם טרמפיסט או שניים - וכסו את עלות הנסיעה.

 


 

בחברה מדגישים כי הנהגים לא יוכלו להרוויח מהנסיעה, אלא לכסות את העלויות שלה לכל היותר, וזאת כדי למנוע מצב שבו נהגים מתפרנסים ממנה - דבר שיהפוך אותה לאפליקציית מוניות רגילה לכל דבר.

 

את Wego הקים היזם אליאס יוסף. היא מנוהלת בידי אייל צאום ומעסיקה 15 עובדים. היא צברה עד כה יותר מ-4,000 הורדות לגרסה המותאמת כיום לאנדרואיד בלבד. בשבועות הקרובים, מבטיחים בחברה, תשוחרר גרסה נוספת לאייפון לווינדוס מובייל וכן ממשק וובי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x