$
אפליקציות

וובמסטרפון: כלים לניהול אתרים בסמארטפון

מחזיקים באתר או בלוג ולא מעוניינים לשבת ליד המחשב כל היום? קבלו כמה כלים לסמארטפון לניהול תוכן וניטור תנועת גולשים

רפאל קאהאן 17:0514.12.13

יש לכם אתר - בלוג אישי או מקור פרנסה? בוודאי תשמחו לדעת שניתן לנהל אותו גם מהסמארטפון. תוכלו בקלות ניתן לנטר תנועת גולשים, לבדוק את הסטטיסטיקות ואת ההכנסות שלכם משירותי פרסומות או אפילו להעלות קבצים דרך FTP.

 

Google Analytics: כמה גולשים נכנסו לאתר?

 

גוגל מספקת אפליקציית אנליטיקס מצוינת למערכת ההפעלה אנדרואיד, אולם גם אם אתם משתמשי אייפון קיימות לא מעט אלטרנטיבות (גם אם לא חינמיות) לאפליקציה של גוגל, זאת ששכנעה אותי היא Analytics Tiles שמציעה תצוגה מבוססת אריחים של הסטטיסטיקות.

 

גוגל Analytics גוגל Analytics

 

זמינות (חינם לאנדרואיד, 11.90 שקל לאייפון): אנדרואיד, אייפון

 

Google AdSense: כמה הרווחתי?

 

תוכנית הפרסום של גוגל AdSense היא הפרה החולבת האמיתית של גוגל. העסקה פשוטה: גוגל תמקם לכם פרסומות באתר ותשלם לכם כסף בעבור התנועה שמגיעה דרך האתר שלכם. מכיוון שההכנסות האלה דינמיות ותלויות בביצועי האתר, כדאי תמיד להיות עם אצבע על הדופק. כמו במקרה אנליטיקס, גם כאן האפליקציה של גוגל עובדת רק עם אנדרואיד, אולם גם כאן יש גרסת אייפון והפעם היא חינמית ולדעתי אף מתעלה על המקור.

 

גוגל Adsense גוגל Adsense

 

זמינות (חינם): אנדרואיד, אייפון

 

Pingdom: ניטור זמינות האתר בזמן אמת

 

הבעיה העיקרית של אתרים היא שלפעמים הם לא זמינים בגלל שלל סיבות - משרת תקול ועד מתקפת האקרים. כלי הניטור לאייפון ולאנדרואיד של שירות Pingdom מאפשרים לכם לוודא שהאתר חי וזמין. האפליקציות אמנם חינמיות, אך השירות עולה כ-10 דולר לחודש. למי שזמינות האתר חשובה לו, מדובר בהוצאה קטנה למדי.

 

Pingdom Pingdom

 

זמינות (9.95 דולר לחודש): אנדרואיד, אייפון

 

אפליקציות FTP: להעלות קבצים ישירות מהסמארטפון

 

למרות שפרוטוקול FTP משמש לא רק להעלאת קבצים לשרת אתר האינטרנט שלכם, בסופו של דבר זהו תפקידו העיקרי כיום. ישנן שתי אפליקציות שמצאתי שנוחות מאוד לשימוש ולמרות שישנן עוד שעושות את העבודה לא פחות טוב, בסופו של דבר מדובר בהעדפה אישית. FTP On The Go לאייפון אינה חינמית אך היא זוכה לממשק נעים, לעומתה AndFTP לאנדרואיד יעילה וחינמית.

 

FTP On The Go FTP On The Go

 

זמינות (חינם לאנדרואיד, 15.9 שקל לאייפון): אנדרואיד, אייפון

 

Wordpress: לא רק לבלוגרים

 

פלטפורמת אתרי האינטרנט בקוד פתוח של וורדפרס מוכרת בעיקר בזכות שירות הבלוגים היעיל והפופולרי שלה. אולם לא מעט אתרים, בעיקר של עסקים קטנים ועצמאים עושים בה שימוש ללא קשר לשירות עצמו. על מנת לעדכן את האתר או הבלוג תוכלו להשתמש באפליקציית הבית היעילה והחינמית של השירות.

 

Wordpress Wordpress

 

זמינות (חינם): אנדרואיד, אייפון

 

Webmaster OnTheGo: אל תעזבו את הבית בלעדיה

 

אפליקציית Webmaster OnTheGo מספקת חבילה שלמה של כלים לניהול, ניטור ומעקב אחר כל מה שקורה על באתר. מעבר לסטטיסטיקות הרגילות, האפליקציה יודעת גם לספק לכם מידע על ניסיונות חדירה או על מצב הקישורים באתר. היא אפילו יודעת לעדכן אתכם על המצאותן של נוזקות ושאר הווירוסים. לא חינם אבל רק לאנדרואיד.

 

Webmaster OnTheGo Webmaster OnTheGo

 

זמינות (3.95 שקל): אנדרואיד

בטל שלח
    לכל התגובות
    x