$
אפליקציות

תחרות לסנאפצ'ט: אינסטגרם מוסיפה אפשרות לשליחת תמונות פרטיות

לאחר שכשלה בנסיונותיה לרכוש את סנאפצ'ט, פייסבוק משקיעה כספים בשדרוג אינסטגרם. האם בקרוב יהיה ניתן לשלוח הודעות פרטיות, אנונימיות וחד-פעמיות גם דרך אפליקציית התמונות הגדולה בעולם?

נמרוד צוק 16:3724.11.13

אחרי שהוסיפה לשירות מספר תכונות חדשות כגון צילום וידאו, גישה לתמונות דרך הדפדפן וגרסה לווינדוס פון, אינסטגרם עומדת להתחיל להתחרות באפליקציות הודעות מיידיות פופולריות כמו סנאפצ'אט ו-וואטסאפ. לפי דיווח לא רשמי, החברה עובדת על אפשרות חדשה לשליחת תמונות פרטיות ומתכננת להשיק אותה עד סוף השנה.

 

על הכיוון החדש של החברה דיווח במהלך סוף השבוע האחרון הבלוגר אום מאליק, שטען כי האפשרות לשליחת תמונות וקטעי וידאו תתווסף לאפליקציה בוודאות כבר בגרסה הבאה, שתצא עוד לפני חג המולד השנה. בנוסף, לפי מאליק, החברה בוחנת את האפשרות להציע שליחת הודעות המונית לקבוצת משתמשים. עדיין לא ברור האם מדובר בהודעות רגילות לכל דבר, כמו אלה שאפשר לשלוח במסנג'ר של פייסבוק, או בהודעות חד פעמיות שמשמידות את עצמן כמה שניות לאחר הצפיה, דוגמת אלה של סנאפצ'אט.

 

תמונה של רובה קלשניקוב שפורסמה באינסטגרם. בעתיד הקרוב יהיה ניתן לשלוח אותה באופן פרטי למשתמשים תמונה של רובה קלשניקוב שפורסמה באינסטגרם. בעתיד הקרוב יהיה ניתן לשלוח אותה באופן פרטי למשתמשים

 

ההודעה על השדרוג מגיעה על רקע הגידול הדרמטי בהיקף השימוש בסנאפצ'אט, שהגיעה לאחרונה ל-400 מיליון הודעות ביום, יותר תמונות מאשר משתמשי פייסבוק שולחים בעצמם. סנאפצ'ט קיבלה מספר הצעות לרכישת החברה לפי שווי של 4 מיליארד דולר, אבל מייסד החברה דחה אותן ומקווה להגיע לשווי גבוה אף יותר. ייתכן כי פייסבוק, לאחר שנכשלה בנסיונותיה לרכוש את החברה, החליטה להכנס לתחום על ידי שדרוג אינסטגרם, הנמצאת גם היא בבעלותה. זאת כדרך למשוך אליה בחזרה את הקהל הצעיר ולהפעיל לחץ על סנאפצ'ט.

 

לאחרונה, אינטסגרם שחררה גרסה ראשונית ומוגבלת יחסית המיועדת לווינדוס פון, אפשרה הטמעת תמונות באתרים חיצוניים וצילום סרטוני וידאו קצרים  והחלה לשלב פרסומות בפיד המשתמשים במטרה להתחיל ליצור סוף סוף הכנסות כלשהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x